Jim Dalton

Přezdívka hráčkyMeep
JménoJim Dalton
Věk28
ZaměstnáníReportér Gold Pit TV, dobrovolník v divadle, moderátor
Původpodzemí
Stavsvobodný
AvatarMisha Collins
Jim je přibližně sto osmdesát centimetrů vysoký chlapík, kterého v davu rozhodně nepřehlédnete. Sice nevyniká svou výškou, ale vyniká svým charismatem a to je patrné už od prvního pohledu. Jeho rty jsou obvykle roztaženy do bělostného úsměvu, kterým odměňuje spoustu lidí. Jeho zářící modré oči jsou pro něj specifické. Dokáže jimi vyjádřit spoustu emocí a to se mu hodně hodí při jeho koníčku, nebo jak divadlo nazvat.
Nenosí nic, v čem se cítí nepříjemně. Vezme si na sebe prakticky cokoli. Na nějakém maškarní ho můžete vidět i v kostýmu kuřete. Na ulici ho v zimě můžete potkat s nějakou zajímavou a vtipnou čepicí. Rád baví své okolí a dokazuje to někdy i svým oblékáním. Jeho zlozvykem je to, že se občas chová jako postavy, které ztvárňuje na divadelních prknech a také nosí stejné oblečení. Sice tím také pobaví, ale také tím asi pobouří nějaké módní návrháře, protože jeho postava, kterou ztvárňuje už dlouho, nosí balóňák, který je pro ni specifický, ale je už tak dlouhou dobu z módy. Ale není zase takový, že by ho nosil pořád a dokonce i ve vedru! Ne to ne, on si raději vezme džíny a nebo kraťasy. Prostě to, co mu přijde pod ruku. On není ten, který by na svůj vzhled extra dbal, ale v práci musí vypadat vždy co nejlépe, takže i jeho vlasy, kterým nevěnuje velkou péči, jsou poměrně upravené a učesané.
Má jenom jeden zlozvyk, o kterém ví. Je to hračička a když je nervózní a nebo se nudí, tak si prostě hraje s věcmi, které jsou mu nejblíže. Když nemá nic po ruce, tak si ruce zaměstnává tím, že různě proplétá prsty.

Není lehké popsat povahu tohoto člověka. On je prostě vždycky sám sebou. Někdy mu tenhle přístup přináší i problémy, ale z toho si také nic nedělá. Je prostě veselý a svým způsobem blázen. Někdy jeho chování ostatní nepochopí a hlavně ne Ti, kteří nejsou nalazeni na jeho vlnu. On udělá všechno, aby byla legrace a člověk se s ním nudit nebude. On je schopný vás rozesmát i svým pohledem a hlasem. Když předvádí postavy, které hraje, tak je to někdy dosti komické. Kdo by nechytl záchvat smíchu, kdyby vám najednou odpovědět vysokým písklavým hláskem a udělal pózu jako nafoukaná ženská, kterou jste právě urazili? Samozřejmě potom se začne smát, ale je to pokaždé zážitek. Prostě je to sluníčko, které se vám pokusí zvednout náladu za každou cenu. Je to extrovert, který má rád společnost a je v ní doma stejně jako ryba ve vodě. Rád pomáhá a občas zajde do dětského domova, aby děti potěšil nějakým vtipem a někdy i nějakým dárkem. Je to prostě ztělesnění anděla. Teď si budete říkat, že anděl je přeci boží bojovník a ne nějaký mírumilovný tvor. Ano, i tak tomu je. Jim se dokáže rvát za to, na čem mu záleží a vždycky si stojí za svým názorem. Je dost výřečný, takže mu to nedělá žádný problém. Tvrdohlavost někomu jako je on rozhodně nemůže chybět.
Je celkem netrpělivý a je uražený, když přijdete pozdě na nějakou schůzku a ihned se za to neomluvíte. Na plnění slibů a včasný příchod si dosti potrpí. V tomhle je nekompromisní. Jinak je to i celkem kliďas, ale když je mrzutý, tak se od něj nedá nic očekávat a může i vybouchnout jako časovaná bomba. Stejně jako jeho mladší bratr Andrew. Co se týče lásky a žen, tak se do ničeho nijak nehrne. Svému okolí tvrdí, že na to má dostatek času a nijak se ženami nezabývá. Obvykle to jsou jenom kamarádky a nic víc.
Má rád zvířata. Jako malí měli s bratrem dohromady psa a on by si ho rád také jednou rád pořídil, ale obává se, že by chudáka zanedbával.Jeho hlavním koníčkem je jeho práce a divadlo. Je to dobrý herec a na prknech rád tráví spoustu času, ale pořád musí dávat přednost práci a ostatním důležitým věcem. Jako je třeba trávení času s rodiči a nebo se svým bratrem.
Neřekli byste do něj, že zrovna on bude věřit v boha. Každý večer před spaním se modlí.
Narodil se dvacátého srpna v Gold Pitu. Jakožto lev byl veselé a energické dítě, které neposedělo chvíli na místě a to mu zůstalo až do dospělosti. Naučil se mluvit a chodit poměrně brzo a dělal svým rodičům jenom radost.Za rok, od jeho narození, na svět přivedla jeho matka Linda i další dítě. Kloučka, kterému dali společně s otcem, Scottem, jméno Andrew. Jim z toho neměl ještě takový rozum, ale když spolu vyrůstali, tak si uvědomoval, že je to jeho starší bratr a musí ho chránit a tahat z malérů. Dalo by se říci, že spolu měli ukázkové sourozenecké vztahy, ale občas to mezi nimi prostě skřípalo, ale to se brzy vyjasnilo. Největší hádka mezi nimi proběhla, když se jim líbila stejná dívka. Jim si myslel, že u ní má konečně šanci, ale on si tam nakráčel Andy a nakonec se ukázalo, že ta dívka má slabost pro jeho bratra. To Jima dost vzalo a dlouhou dobu to bratrovi vyčítal, ale zanedlouho mu za to poděkoval. Nemusel se zabývat dívkou a mohl se plně věnovat svému koníčku, divadlu. Už jako malý se chtěl stát hercem a takhle k tomu má blízko. Jelikož má silné charisma, tak na divadelních prknech jenom zářil. Zářil? Na co minulý čas? Ještě září a možná i silněji.
Vystudoval bez velkých potíží školu a našel si práci. Stal se reportérem Gold Pit TV. On je dosti výmluvný a upovídaný, takže tahle práce je mu šita na míru. Po nějaké době se stal i moderátorem menších akcí, ale ani to mu nezabraňovalo se plně věnovat své práci a svému hlavnímu koníčku, pohybu na divadelních prknech.
Odstěhoval se od rodičů poměrně brzo. Už nějakou dobu bydlí v prostorném bytě, kde si může odpočinout od venkovního ruchu. Jistě, on potřebuje mít kolem sebe společnost a přirozený ruch, ale potřebuje také někdy vypnout a u něj doma se mu to bez problému daří.
Už jako malý kluk si přál začít hereckou kariéru. Tenhle sen mu vydržel až do dospělosti, ale víceméně ho realizoval díky svému účinkování v divadle, ale i tak by si přál dosáhnout výše. Noční stolek skrývá věc, kterou o něm moc lidí neví. V šuplíku má Bibli. Je věřící, ale ne takový, že by se řídil přesně dle zákonů bible. Sice mu je občas proti srsti, když se někdo rouhá, ale přechází to.

Napsat komentář