Ples, nástup a nové zítřky

Pondělní sloupek 15.09.2092
Ples, nástup a nové zítřky

Od posledního sloupku jsem hodně přemýšlel o tom, zda mám pokračovat v psaní dalších sloupků a rozhodl jsem se, že sloupky budou stále mým komunikačním prvkem směrem k Vám.
Jak už víte, v pátek se konal velkolepý start do plesové sezóny, zahájenou v Kulturním domě, který byl čerstvě opraven v létě, kdy se sbíraly peníze i na opravu biografu. Potěšila mě veliká účast lidí, i normálních obyvatel, hlavně těch. Doufám, že jste si užili ples tak stejně jako já. Byl to velmi zajímavý večer a hodně pro mě znamenalo, že jsem byl na tomto plese už v novém postavení, kterou jsem získal pouze díky Vám.
Velmi mě ale pobavilo, že většina účastníků plesu stejně skončila nakonec na baru. Hlavně pán s prostřeleným kolenem a ten s křičícím miminkem doma 🙂
Musím Vám znovu poděkovat za Vaše hlasy, které mě „katapultovali“ do křesla prefekta a věřte mi, budu dělat vše pro to, aby naše město vzkvétalo a zklidnila se situace ve městě.
Minulý týden jsem s Radou města přebíral postupně všechny kompetence od starých pracovníků na prefektuře. Musím poděkovat hlavně Patricku Rossovi a Amber Reed, že se o nás za ten týden dobře postarali ale také za jejich minulé volební období, kdy nám pomáhali se zestabilizovat. Nadále budou pokračovat ve funkcích radních.
Určitě očekáváte, co se stane v následujícím měsíci. Rozhodl jsem se, že nabereme více policistů do ulic, což byla vize Bena Watsona, chci také tedy investovat do rekonstrukce starých budov, zlepšení parků, infrastruktury, hlavně vyměnit pracovníky na prefektuře, kteří měli co dočinění s Thomasem Blackem a i v jiných úřadech.
Nebojte se, já se nezměním!

Napsat komentář