Tajný spolek legitimní neziskovkou

Tajný spolek legitimní neziskovkou

Pod vedením Patricka Rosse se Tajný spolek razantně mění

Patrick Ross, zakladatel Tajného spolku, na dnešek uspořádal tiskovou konferenci Tajného spolku, který vede od července letošního roku. Nutno dodat, že Tajný spolek má pronajaté celé patro v Mrakodrapu E1, které vlastní Darby Investment. Tedy firma, se kterým je spjatá jeho matka a jeho strýc.
Ross oznámil, že Tajný spolek se zaregistroval v Gold Pitu jako nezisková organizace, která se má zaměřit na lidská práva ve městě, i ve světě. Pobočku organizace otevře letos v listopadu i v Londýně, kde operoval spolek už při exilu většiny členů.
Ředitelem neziskovky je tedy Patrick Ross a zástupkyní je jeho manželka Amber Ross, která se poslední dobou neangažuje ve veřejném životě Gold Pitu. Ross také oznámil, že Darby Investment a Diamonds Holding se zavázalo po dobu dalších 10 let financovat Tajný spolek. Město přislíbilo v podobě dopisu prefekta příspěvky na chod organizace.
Ross také oznámil, že veškeré pochybné dary od Pleasure LtD. a dalších dárců bude v horizontu 2 let vracet zpátky na tyto účty. Jedná se o vysoké částky přesahující milion dolarů. Podle jeho slov to vnímá jako vnitřní očistu Tajného spolku a hledá cestu zpět ke kořenům spolku, který má chránit svobodu v Gold Pitu a zajistit jej. Tajný spolek se ale chystá i založit Nadační fond pro ohrožené děti a válečné veterány.
Na tiskové konferenci byli přítomni například Gordon Hardy, Michael Darby, Elena Ross-Darby, Amber Ross a Nick Daniels.
Emily Cooper

Napsat komentář