Kahard se vrací do Gold Pitu. Vyhazov z BBC?

Kahard se vrací do Gold Pitu. Vyhazov z BBC?

V Londýně už se perou realitní kanceláře o Kahardův dům. Vrací se do Gold Pitu?

Erwin Kahard (30), bývalý moderátor a scénárista v Gold Pit TV, se vrací zpět do Gold Pitu se svou rodinou. Podle některých indíciích to už tak vypadá. Na realitním trhu je v Londýně poměrně těsno, a proto se už všude šušká o tom, kdo dostane na starosti prodej či případný pronájem dům Kahardových.
V Gold Pitu si také podle katastru nemovitostí si dům v Západní obytné zóně pořídili oba manželé pravděpodobně bez hypoték. Vzhledem k jeho výdělkům, o kterých se můžete dočíst ve starším odkazovaném článku níže, se ani nedivíme, že si to může se svou ženou dovolit. Otázkou ale je, jestli peníze jsou z moderování či to jsou vyprané peníze od mafiánů z Londýna, které bude muset jednou svým dětem vysvětlovat, protože si je vydělal utrpením ostatních lidí v Tajném spolku.
Jaký je vlastně důvod, že se Kahard vrací do Gold Pitu? Kahard není člověkem, který by investoval do rizikových oblastí. Odpověď na tuto otázku se už nějakou dobu snažíme rozluštit a můžeme se samozřejmě opřít o dřívější spekulace z BBC, které se ukázaly do jisté míry předpovědí na dnešní dny. V BBC jeho show prozatím nebyla obnovena na další sezónu a všechny indikace z grafu sledovanosti naznačují, že už ani další příležitost nedostane a Flonden doopravdy dostane svou velkou příležitost vést svou vlastní Talkshow. Podle Flondenových vyjádření pracuje na vlastním projektu a nechce prozatím více prozradit.
Kam se uchýlí další kroky Kaharda? Gold Pit TV ještě neoznámila nové pořady na zimní sezónu a talkshow už nějakou dobu nemají. Dojde k renesanci talkshow v Gold Pitu?
Sarah Moore

Napsat komentář