Rozhodnutí bylo učiněno

Dlouho očekávané rozhodnutí páru Reed a Ross bylo provedeno! Jak se tyto dvě hrdličky rozhodly?

Poté co si vedly různé spekulace o tom, kde se již brzy nový manželský pár bude brát, konečně přišlo rozuzlení tohoto malého oříšku. Spoustu lidí by jistě mrzelo, kdyby se svatba konala na jiném místě než právě v Gold Pitu. Od zdrojů víme, že dvojice uvažovala také o kouzelné Paříži či snad dokonce Praze. Různé hlásky nám našeptávaly, že rozhodnutí už bylo učiněno, a že svatba bude dokonce v Istanbulu. Jenže, to bychom nebyli my, abychom si nezjistili více informací, že?
Jeden z našich redaktorů zjistil, že ještě tento měsíc je zarezrevovaný sál v Kulturním době. Bylo mu prozrazeno, že je to díky konající se svatbě. Samozřejmě, že mu neřekli, o jakou svatbu se jedná, jenže my se nenecháme jen tak odbít. Proto jsme ihned volali oboum svatebčanům. Ross se zdál být neoblomný, ale u slečny Reedové jsme sklidili úspěch. Tedy alespoň se domníváme, že tomu tak můžeme říkat.
Dnes nám do redakce přišlo oznamení, které jasně říká, že se svatba doopravdy uskuteční v Gold Pitu a to už 13. února! Takže, Gold Pite, sháněj si slušné šaty, ať se na svatbě vytáhneš. Naše redakce si tuto svvatbu rozhodně nenechá ujít.
Eleanora Calder

Napsat komentář