Kayleigh Naomi Tara Toress

Přezdívka hráčkyTara
JménoKayleigh Naomi Tara Toress
Věk23
ZaměstnáníTanečnice (balet, hip hop.. atd..)
Místo pobytuGold Pit
PůvodKanada
Stavsvobodná
AvatarRachele Brooke Smith
Kay je 183 cm vysoká žena sportovní postavy. Vlastí tmavě hnědé vlasy, o které neskutečně pečuje. Celkově na svůj vzhled velmi dbá. Musí být stále upravená, hezká a okouzlující. Jinak prostě nevyleze z domu. A vlastně i po domě chodí pěkně upravená a čistá. Kay má své tělo ráda a nechce jej zničit.Například kondičku, tu si hlídá asi ze všeho nejvíce. Každý den pečlivě posiluje minimálně 40 minut a to je opravdu jen minimální čas, jenž svému tréninku věnuje. Neustále si musí opakovat taneční i baletní prvky a sestavy, nesmí je přece zapomenout, to by byl konec její kariéry, o kterou nehodlá přijít.Na Kaylieghině těle jsou 3 zvláštnosti. Jednou z nich je výjimka, že nemá téměř žádná znamínka, vlastně má jen 4 a to na pravém kotníku, na levém zápěstí, zezadu na krku a na pravém stehnu.Dále má na svém těle tetování ve tvaru růže a to poblíž jednoho citlivého místečka. Pokud jej chcete spatřit, no, řekněme že k tomu musíte mít nejdříve povolení.Tak a tou třetí zvláštností jsou její úžasné světle hnědé oči. Mají nejen nevídanou barvu, ale i tvar je poněkud neobvyklý.Její pohled lidi zajímá, okouzlí je jím. Je na své oči moc hrdá, tak jako na svůj vzhled celkově, možná jen ty vlasy nemá moc v lásce. Pořád jim snaží dát nějaký nový styl a šmrnc, avšak ne a ne najít ten správný.Proto jí téměř pokaždé potkáte s jiným účesem. Někdy má cop, jindy drdol, pak také různě sčesanou ofinu, no prostě je má pořád nějak jinak upravené, ale nikdy nebudou neupravené. To teda ne.

Kay je velice zvláštní. Je velice náladová. Když má špatný den, něco se jí nepovede nebo jí třeba soused naházel na zahradu pár shnilých jablek, okamžitě začne zuřit a je k nezastavení. A věřte, že z ní jde fakticky strach, když se rozčílí. Není taková ale pořád, má svoji milou, veselou, vtipnou, zábavnou, milou a pohodářskou stránku, kdy je ukecaná a nutně vyhledává společnost třeba i cizích lidí. Je společenská a upovídaná, takže není divu, že si rozumí snad s každým typem člověka. Když chce udělat dojem, nemá problém zahrát přesvědčivé divadýlko a nebo prostě jen přirozeně lhát.Je na lhaní a přetvářky expert. Nenajde se snad člověk, který by její fóry, aféry a lži nějak prokoukl. V tomhle je vážně borec. Ale není dobrá jen v podrazech, je skvělá kamarádka, jen trocha té obětavosti jí chybí, ale každý máme své pro a proti, že?Nejdůležitější část její povahy je však její koníček, tanec.Miluje balet, hip hop, breakdance, salsu a prostě všechny možné styly tance a to nadevše možné i nemožné. Při tanci je sama sebou, miluje tanec a hudbu.Proto se tím také živí, je v tom dokonalá.Naneštěstí má i nedostatky a to především v technických a uměleckých činnostech týkajících se zručnosti. Malovat umí a dobře, ale nikdy vám nic nevyrobí. Ne bez katastrofálních následků.Taky je doslova antitalent na ostatní sporty. Jde jí jen tanec. Ještě bruslení, ale tím to končí.Studovala pilně, i když ochota učit se jí pořád scházela, naštěstí prošla a s dobrými výsledky.
Její cesta životem započala dne 29.4. když se jedné bouřlivé noci narodila slečně Emily Toress. Ano, je to správně, slečně. Její matka nebyla vdaná, když se Kay narodila, ba naopak. Kay byla nechtěné dítě. Narodila se tehdy 17 leté Emily, pilné studentce na herecké akademii.Narození Kay bylo neočekávané, byla to náhoda, ale právě díky této náhodě je na světě. Emily to však velice ublížilo. Byla ochotná dostudovat ať se děje co se děje a to dokonce před zákazy a podrazy svých nejbližších.A když se narodila Kay, vše se změnila. A taj se stala z pečlivé slečny Emily matka. Kay vychovávala dobře, to ano, ale nikdy jí neodpustila, že nemohla dostudovat. Na Kay to tak potom i dopadlo. Když vyrostla do věku slušných 15 let, matka se na ní pořád jen utrhovala. Křičela na ni, ubližovala jí a to vše jen kvůli nedokončenému studiu. Kay jí asi 1000x snažila vysvětlit, že studovat může i teď, ale Emily o tom nechtěla ani slyšet. Jednou z Kaylieghiných teorií, proč to tak je, je, že Emily měla strach. Další důvod možná byl, že Emily už nebyla tak dobrý v učení a všechen svůj talent a nadání prostě z ničeho nic ztratila. Pravdu o tom, jak to bylo, se Kay už nikdy nedozví, jelikož krátce po jejích 16 narozeninách její matka Emily zemřela při bouračce.Kay měla od té doby složitý, těžký a komplikovaný život plný nástrah, problémů a utrpení. Jen díky přátelům a Lise nakonec dokázala znovu popadnout dech a postavila se zpět na nohy. Lisa, nejbližší kamarádka Emily, se stala její pěstounkou, náhradní matkou a také velmi dobrou společnicí.Od té doby je Kay jiná, ale nelze posoudit, zda lepší či naopak, protože nikdo nikdy nezjistí, jak by na tom Kay byla, kdyby její matka nezemřela.A taky se to nikdo už nedozví. Možná je to dobře.
Kay je velmi atraktivní a sympatická. Často tím přitahuje pozornost okolí a velmi často se to vyvinulo až k hříšné a vášnivé noci.Všichni, jenž byli návštěvníky jejího lůžka, jsou za jedno.Kay je v posteli opravdu vynikající.A ještě něco, Kay se přestěhovala do podzemí spolu s Lisou po otevření Gold Pitu. Nyní už má vlastní život a také vlastní dům, avšak nikdy to nebude takový domov, jaký má u Lisy. Lisa je její oporou i nadále, může se jí kdykoliv svěřit a ona jí pomůže. Jejich ‚přátelství‘ bude už navždycky žít a dýchat spolu s nimi, dokud se jejich dech nezastaví a život tím neskončí.

Napsat komentář