Carl Hamilton

http://lightlyfanciful.com/wp-content/uploads/2013/04/Simon-Nessman_NEXT-03.jpg
Přezdívka hráčeBender
JménoCarl Hamilton
Věk24
ZaměstnáníStudent vysoké školy, zaměstnanec Hamilton Family Investment
Původpodzemí
Stavsvobodný
AvatarSimon Nessman
Tento výrazně nevysoký chlap, jeho výška čítá pouze kolem 178 cm, Vás většinou zaujme tím, že nosí sluneční brýle za každého počasí a za každé denní doby. Někdy mu v žertu říkají jeho kamarádi, že je upír a trochu to koresponduje i s jeho bílou pletí, která vypadá občas, jako kdyby byl chodící mrtvola. Jakmile odloží své zatmavené brýle, uvidíte jeho pár očí, které Vás zaujmou hlavně tím, že má až temný odstín hnědé, víc než čokoládové a při delším prohlížení Vás dokáže i pohltit. Jestliže dříve při konverzaci mu nevrazíte facku… Obvykle má na svém obličeji úsměv, až to některé dokáže naštvat, jelikož se snaží držet svoji masku co nejdéle, dokud může. Je to naprostý cholerik a občas dokáže odstrašit svými výrazy okolí.

Většinou, když ho potkáte, tak má na sobě vlněný oblek s výraznými manžetovými knoflíčky a pestrým kapesníčkem, který je nedbale sladěný se vším, co má na sobě. Když ho nepotkáte s obleky, většinou má ležérnější verzi uniformy a to ve formě modrého blazeru, barevné či bílé elegantní košile s kapesníčkem a barevnými chinos kalhotami.

Okolí o něm tvrdí, že je to trochu metrosexuál, jelikož když se odpoutáte od jeho nezvrásněného čela, všimnete si níže dokonale oholených vousů, kvůli kterým chodí často k holiči a pečlivě upravené vlasy, o které se rád pečuje a mění často účesy dle módních trendů nebo svých nálad. Kosmetiku používá prvotřídní, které jsou na trhu, protože si je může dovolit. Vždy na něm ucítíte parfém, který má spíše ovocnější podtón, až citrusový, jelikož se nevyžívá v dřevnitých tónech.

Carl, tedy osoba kterou popisujeme, je povahově na rozhraní cholerika a melancholika. Dokáže mít naprostý výbuch a občas mít deperese, které zatím nevyústily k žádným životazničujícím podnětům, ale často se mu mění nálada a většinou se jeho nadšení neudrží u ničeho tak dlouho. Vyjímkou je záliba v módě a pečování samo o sobě, díky svému narcismu. Jakmile není také něco po něm, je většinou hodně naštvaný a dokáže být na okolí dost hnusný. Jinak se k ostatním chová mimo těchto věcí velmi mile a přátelsky, v neznámé společnosti je celkem nervózní a cítí se velmi nejistě, protože má raději známé prostředí, které může předvídat. Když je ve správném kolektivu, dokáže se odreagovat a někdy i překvapit svým chováním. Dost.
Nevadí mu, když musí trávit nějaký čas sám ale má raději společnost, a proto se někdy i přemáhá svůj strach oslovovat cizí lidi, když sedí někde v baru, i když je na něm vidět ta nervozita, ale dokáže s ní už pomalu pracovat. Jakmile si něco umane, musí to mít a všechny zásady většinou jdou stranou. Což je dost záporná vlastnost ale kdo není zasvěcen do jeho zásad si může myslet, že je to i kladná vlastnost. Ke slečnám a dámem se snaží chovat mile, někdy až přehnaně. Dost slečen říká o něm, že je to gentleman ale kdyby to tvrdil sám o sobě, tak by jistě nebyl…
Narodil se jednoho hnusného, deštivého dne na konci června před 24 lety do vzdělané, movité rodiny Hamiltonů. Možná to počasí ovlivnilo jeho zatím celý dosavadní život. Samo o sobě byla rodina dost rozvětvená a jedna větev se přestěhovala do Gold Pitu po založení, jelikož měli na starost samosprávu města v některých sekcích. Jeho matka byla ošetřovatelka v místní nemocnici a jeho otec jednu dobu velmi vlivná osoba na Prefektuře. Oba se již přestěhovali před rokem na povrch do Londýna, kde bydlí většina rodiny a budují společné impérium ve finančnictví a obchodu, patří jim částečný podíl v Hamilton Family Investment, ve kterém částečně pracuje i Carl a hledá nové, neprobádané oblasti, ve kterém můžou i v Gold Pitu investovat. Firmu řídí jeho strýc Philip, který založil tuto firmu, spolu s dalšími příbuznými.
Jeho rodina je značně veliká ale sama jejich nikdy nebyla. Je totiž jedináček. Jedináček, který dostal vždy odpovídající péči od rodičů, ten o kterého se vždy starali a měli o něm vždy největší strach. Od rodičů byl vždy veden k tomu, aby nepohrdal ostatními lidmi, kteří nejsou tak bohatí jako jejich rodina. Jejich rodina měla totiž slovo v Gold Pitu nějakou dobu a žili si docela nad standartem. Samozřejmě jeho rodiče věděli o tom, že existuje povrch a mají své příbuzné na povrchu, jenom to Carlovi neřekli. Po převratu mu sdělili celou pravdu a on se cítil velmi dotčeně, ale po nějakém čase se smířil, když cestoval po světě od června 2091.
Od dětství to byl velmi soutěživý kluk a dokázal jít někdy i přes limit férovosti, aby k tomu došel. Pár příkladů by se našlo ale nejspíše nemá smysl je uvádět. Byl vždy velmi tichý a nekonflitkní dítě (než přišla touha k vítězství) a prosperoval s vyznamenáním. Na univerzitu nenastoupil, jelikož měl nastupovat právě v září 2091. Rozhodl se, že si vezme rok volna a bude cestovat po světě a zkusí se přihlásit do nějaké školy na dálkové studium. Nakonec ho vzali na jisté Universitas Carolina Pragensis, kde v současné době studuje na dálku.
Ještě trochu do historie. Možná se ptáte, proč se tak změnil z podoby od tichého a nekonfliktního dítěte. Jednou byl na návštěvě u strýčka Michaela, kterého měl velmi rád a byl bezdětný a podnikal v jistých sférách. V ten osudný den, kdy byl Carl u Michaela se stala vražda, kde před ním zastřelili maskovaní útočníci jeho strýce a jemu uštědřili ránu do hlavy. Tato událost mu změnila naprosto chování, jelikož si uvědomil, že život není tak dlouhý a může se ukončit kdykoliv, a proto začal více pracovat na sobě. Má v sobě pořád tu pomstichtivost. Povídá se, že jeho strýce nechal zavraždit Michael Darby, který byl konkurentem a v té době usiloval o převzetí moci nad těžbou diamantu, kterou do té doby vedl Michael Hamilton. Někteří ale také povídají, že ho nechal zavraždit samotný Thomas Black, který se bál jeho vlivu.

Napsat komentář