Matthew Anderson odstupuje

Matthew Anderson odstupuje

¨http://www2.pictures.zimbio.com/gi/David+Tennant+2014+Summer+TCA+Tour+Day+13+tBH8axg9dgXl.jpg
Čekaná zpráva konečně přichází a černého Petra dostal známý moderátor…

Známý bývalý moderátor, Mathew Anderson (43), po měsíci v Radě města odstupuje z tohoto místa z rodinných důvodů. Na tiskové konferenci dnes ráno na Prefektuře to oznámil před novináři, kterým nebylo umožněno se na konci jeho prohlášení otázat na některé jeho kroky v Radě. Spekuluje se, že jeho odstoupení nebylo dobrovolné, nýbrž se mluví o tlaku ze stran některých ze dvou křídel v Radě města. Obecně se ví, že tím prospěje nejvíce spojencům May – Watson, protože Watson po nástupu do křesla prefekta má teď převahu ve všech hlasováních i při této patové situaci 2 (May, Watson) vs. 2 (Darby, Killiene).
Tento muž, který vyhrál před měsícem drtivě volby do Rady města byl podle obyvatel a analytiků velikým zklamáním. Jeho nejhorším krokem (možná i osudným v jeho politické kariéře) bylo podle renomovaného politologa Raye Hellimanda připojení do skupiny May – Watson, kteří prosazují zákony, které se nezadají s dřívější vládou nad Gold Pitem a tyto temné časy připomíná i tento krok. Jeho teorií je, že připojení do této skupiny nebylo zdaleka tak dobrovolné, jak se zdálo na veřejnosti.
Budeme nadále sledovat situaci v Radě města a už jsme kontaktovali Andersona, kvůli rozhovoru. Zatím je na cestě do Londýna se svou rodinou, kam se rozhodli opět uchýlit. Dle našeho zdroje z Londýna, nastoupí Anderson do jeho bývalé práce.
Thomas Moffat

Napsat komentář