Helene Rowling jde na mateřskou

Helene Rowling jde na mateřskou

http://cdn3-public.ladmedia.fr/var/public/storage/images/news/frederique-bel-au-depart-la-nature-ne-m-avait-pas-du-tout-gatee-521440/6472069-1-fre-FR/Frederique-Bel-Au-depart-la-nature-ne-m-avait-pas-du-tout-gatee-!_portrait_w674.jpg
Moderátorka si bere předčasné volno…

Helene Rowling (38), moderátorka Týdenních události, je těhotná. To už víte z našich minulých článků, které jsme jí věnovali dost často. Podle původních plánů měla Rowling opustit moderátorské křeslo až v květnu. Ale podle jejího včerejšího vyjádření ve středečním Talk show v sobotu bude její poslední vysílání před porodem. Spekuluje se o tlaku z televize na prosazení nové moderátorky, která má časem nahradit novou akvizici, Joeho Kindla a utvořit jedinečnou ženskou moderátorskou dvojici právě se zmiňovanou Rowling.
Poslední dobou probíhá v Týdenních Událostech veliká rošáda s moderátory. Po odchodu Matthewa Andersona do křesla radního, dostal nabídku na moderování bývalý šéfredaktor Afér v Gold Pitu, Joe Kindle. Zpravodajský pořad dostal obrovskou ránu ve sledovanosti, která se snížila o 30%. Důvodů je několik ale nejvíce se v kuloárech Gold Pit TV mluví o Joem Kindlovi, který podle některých kolegů přináší stín na jejich „seriózní“ práci, kterou znevažuje svým projevem a svým imagem.
Eleanor Calder

Napsat komentář