Thomas Black

JménoThomas Black
Věk68
Zaměstnáníradní a bývalý prezident, primus
Místo pobytuGold Pit
Původpodzemí
Stavženatý
AvatarMarlon Brando
Úmrtízavražděn na Prefektuře při přepadení Tajného spolku
Jeho obličej je za ta léta poznamenána velkým množstvím vrásek, které mu způsobila jak náročná psychická práce tak i problémy v rodině v dětství. Na levé straně jeho obličeje si můžete všimnout stop po akné, se kterými se trápil až do 30-ti. Při hovoru s ním k němu cítíte přirozený respekt, který z něho doslova vyzařuje při každém kontaktu s ním. Jestliže se odvážíte se mu podívat do očí při rozhovoru, můžete vidět jeho zelené, ostře laděné oči. Při hovoru vás na něm zaujme jeho klidný způsob mluvení, který je skoro až hypnotizující. Naučil se totiž v tomto světě už nespěchat, protože už poznal, že spěch nic nevyřeší, spíše všechno zhorší. Potkáte ho většinou ve vycházkovém obleku, když se prochází po lesích a kochá se na uměle vytvořenou přírodu či při sezení u kávy v městské kavárně.

Byl zvolen v roce 2050 jako nemladší primus a nikdo ho zatím nepřekonal. Pochází z rodiny prvního primuse Dereka Blacka, který byl jeho strýcem. Po jeho náhlém skonu se shodli ostatní na tom, že Thomas, právnický koncipient v Gold Pitu bude ideálním primusem a vzorem pro ostatní mladistvé v novém podzemním světě. Při nástupu byl velmi oblíbeným primusem a už byl první z nich, který chtěl naslouchat lidem a co nejvíce jim pomoci, jako současní dva nejmenovaní primusové. Díky jeho cítění s lidmi provedl mnoho reforem, aby se zlepšila kvalita života obyvatelstva v podzemí. Dlouho ho sžíralo to, že nemohl s tajnostmi ohledně povrchu se s nikým svěřit. Ví se o něm, že zkoušel v novinách za temných dob dávat hesla u některých článků u novin ale nesetkalo se to s pochopením a odešel do důchodu v 65 letech, po vraždě Estebanových. Tohoto bříměte se zbavil až po převratu, kdy se přihlásil do voleb v září. Vyhrál jej s přehledem a porazil Patricka Rosse, kterého mentoroval, a stal se prezidentem Gold Pitu.
V srpnu 2092 se provalily jeho konekce k Raymondovi Walkerovi a byly proti němu důkazy, že si objednal vraždu Estebanových a vlastní část Diamonds Holdingu, kterou zpronevěřil pro sebe. Byl na něho vydán zatykač, avšak cestoval po celém světě bez nějakého dalšího omezení dle jeho slov, které poskytl během rozhovoru v Deníku v Gold Pitu. Nejspíše je to pouze jeho verze.
V březnu 2093 byl přiveden opět do vedení města Gold Pitu napopud Bena Watsona a stal se radním.

Napsat komentář