Gordon Hardy

JménoGordon Hardy
Věk52
Zaměstnáníčlen Tajného spolku, bývalý tajemník prefekta
Místo pobytuGold Pit a Londýn, Velká Británie
PůvodManchester, Velká Británie
Stavrozvedený
AvatarPeter Capaldi
Dědek, naštvané obočí, atd… Tento muž středního, tedy spíše už vyššího věku, dostal mnoho přezdívek díky svému přísnému vzhledu. Ale raději popíšeme jeho vzhled, čím jiným než začít popisem jeho vlasů, která je notně prošedivělá, kvůli nadměrnému stressu který se vystavoval bezmála celé desítky let v práci Dále je to jeho výrazné podlouhlé čelo, kvůli kterým si v mládí (dokud měl více vlasů) nechával docela dlouhé ofiny. Můžeme se zaměřit také níže a to na jeho obočí. Někteří tomu říkají dokonce atakující obočí. Nechtěl bych nikomu vůbec přát, ani největšímu nepříteli, aby ho potkal v noci za tmy. Musí to být odstřašující zážitek. Pod jeho modrýma očima, které umějí nahánět strach s kombinací s obočím, můžeme vidět většinou pytle, jelikož se tento muž už snad ani nepamatuje, kdy naposled se vyspal pořádně.
K jeho postavě. Vzhledem k jeho nezdravé životosprávě (většina si přála, aby už dávno dostal mrtvici, ale zatím se tak nestalo) je to velmi hubený muž, který při své výšce 187 cm, může vypadat, že je trochu podvyživený. Tohoto muže nemůžete prostě na ulici jen tak přehlédnout nebo zvláště v budovách. Na Downing street většinou se ho všichni vyhýbali už jenom pro jistotu. Většinou má na sobě svůj pracovní úbor, tedy oblek v regular fit, buď v antracitové nebo černé barvě v kombinaci s bílou či modrou košilí a nějakou kravatou s motivem. Nedbá moc o oblečení, a proto občas za nějaký čas si najde nějakého stylistu, který ho hodí do současné doby. V soukromí nosí trička s límečkem či normální krátkorukávé. Avšak dává si velmi záležet na svých botách, které jsou vždy v perfektním stavu. Preferuje společenské boty s koženou podrážkou od ševce, u kterého si nechávají dělat boty i elitní politici.

Tento zašedivědný muž se narodil před více než půl stoletím v Manchesteru, ve Velké Británii.
V dětství se už ve školce (pre-school) vyprofiloval jako velmi konflikntním a velmi vznětlivým človíčkem. Postupem času, kdy rostl se z něho stal umírněnějším člověk, avšak se jeho vznětlivost nijak nezmírnila. Po nástupu na 1. stupeň ZŠ (primary school) byl velmi oblíbeným ve třídním kolektivu, avšak u učitelů neměl tolik sympatií a většinou seděl po škole za nějakou šaškárnu, co provedl při hodinách, hlavně při hodině paní Williams, která učila matematiku. Podobně to bylo i na secondary school), jenom s jeho prospěchem to šlo pouze na vzestupnou tendenci. V této době se ale rozváděli jeho rodiče a velmi trpěl, jelikož to nebyl vůbec klidný rozvod a jeho rodiče se prali i o židli… Ohledně jeho rodiny. Pochází z rodiny, kde jeho matka byla ředitelkou jedné elementary school v západním Manchesteru a jeho otec dělal právníka. O jeho dalším vzdělání jsou pouze domněnky, které nejsou dosud moc ujasněné. Ví se, že chodil na Cambridge, kde se nedostal na právnickou fakultu a nastoupil na žurnalistiku. Další jeho léta po studiu trávil v Telegraphu.
Po volbách v roce 2078 se na premiérský stolec dostal jistý Malcolm Hardy, jeho příbuzný. Po dlouhém přemlouvání a jednání, tento novinář, nastoupil proti svým myšlenkám, na post vedoucího oddělení komunikace v Downing Street 10, čímž dostal neoficiálně kompetence v komunikaci s médii napříč všemi ministerstvy. Z zákulisí se mu přezdívalo „premiérův buldog“. Po všechna 3 volební období Malcolma Hardyho se Gordon držel na této pozici a stal se něco jako nejmenovanou hybnou sílou samotné vlády po celých 14 let. V tomto roce, ke konci volebního období dostal nabídku od Henryho Clarksona, aby se stal vedoucím oddělení komunikace prefektury a s radostí jej přijal. Během práce v Gold Pitu toho zažil dost a po nástupu Bena Watsona na funkci prefekta pomocí intriků se rozhodl, že se pomalu stáhne do pozadí a odstoupil z místa tajemníka prefekta. Je členem znovuobnoveného Tajného spolku, který chce pomoci Gold Pitu opět ke svobodě. Když je v Gold Pitu bydlí v Západní obytné zóně a už z minulého roku investoval do firmy, která se zabývá farmaceutikou v Průmyslové zóně. Díky svému statutu diplomata ví, že i Ben Watson je na něho krátký, a proto pořád setrvává i v Gold Pitu a střídavě v Londýně.
Má 2 sny (Carl, Michael) a dceru (Alexis). Michael vystudoval Harvard a praktikuje právo střídavě v Johannesburgu a v New Yorku. Carl chodí na Cambridge a Alexis na Oxford. Jeho dcera se však na nějakou dobu přistěhovala do Gold Pitu a snaží se, aby jí odpudil z tohoto města pro její bezpečí.
Nenávidí idiocii lidí, kteří si neumějí poradit. Někdy používá i peprnější výrazy, když je naštvaný. Bývá pořád.

Napsat komentář