UV párty

https://farm4.staticflickr.com/3519/4022857995_b0fb33229e.jpg
Bar už dlouho nezažil pořádnou oslavu, a proto se po dlouhé době chystá menší akce…

Jak se diskutovalo už před pár týdny, bar chystá něco opravdu něco neobvyklého na oslavu nové párty sezóny. Po dohodě organizátorů v baru se shodli na tom, že v pátek se bude konat UV párty!

Ptáte se oč jde? Rádi Vám to objasníme. Na začátku 21. století to byl velmi populární styl, společně s tzv. pěnovkami ale popravdě kdo by se chtěl zmáčet na veřejnosti v dnešní době? Pojďte si radši zařádit do světlemodrého světla které Vám dodá pocit mystiky.

Celkovou tajemnou atmosféru doplní speciálně upravený interiér baru v temných barvách pro tuto událost a za barem Vás přivítá jak běžný sortiment tak nevšední barevné a chuťové kombinace.

Tím ale štědrost pořadatelů nekončí, kdyby jste se náhodou dostavily v tmavém oblečení tak nemusíte mít žádné obavy. Připraveny budou speciální UV barvy pro volné použití, myslete však na to že je nebude chtít vyzkoušet sami a nevypotřebujte na sebe celý jeden kýbl.

Stále Vám něco chybí k dokonalost krom vstupu bez nutnosti někde uvádět svoje jméno? Celý večer bude provázet hudba ze začátku 21. století takže skutečná Vintage party, co Vy na to?

Necháte se zlákat do chladného světla Páteční noci?
Kdy17.04. od 19:30
Kde
Bar u náměstí
Dress codeCo uznáte za vhodné 😉
VypravěčNe!

Narozdíl od Vašich postav ale prosím potvrďte svou účast
do 17. dubna do 15:00!

Těšíme se na společnou hru!
Publikováno v Akce

Napsat komentář