Amelia Collins – Williams

JménoAmelia Collins – Williams
Věk33
Zaměstnánítajemnice prefektury, členka týmu tiskového oddělení
Místo pobytuGold Pit
Původpodzemí
Stavvdaná
AvatarAmanda Schull
Tuhle ženu nemusíte potkávat pouze s manželem nebo se svými krásnými dětmi. Její menší postava se dokáže prodírat davem lidí dost statečně a dokáže se dostat přes masu lidí prakticky kamkoliv. Její dcerka si ráda pohrává s maminčinými zlatými vlasy, které jsou dostatečně dlouhé a vhodné pro její pokusy s gumičkami a sponkami. Samozřejmě tak Amelia nevyjde na veřejnost. Nejednou pokusy její dcerky skončily naprostým fiaskem. Co na tom, že je ještě tak malá? Třeba z ní vyroste kadeřnice. Na jejím oválném obličeji najdete nějaké ty malé a takřka neviditelné vrásky, ale ona o svůj vzhled pečuje, takže se snaží většinu z vrásek zamaskovat. Obočí má také pečlivě vytrhané a zvýrazňuje její krásné a světlé oči. Manžel jí nejednou připomíná, že její oči a nádherný zářivý úsměv miluje a hodlal by se za to všechno i rvát. O jejím nose snad nejde ani mluvit v negativním slova smyslu. Je dokonalý a kupodivu nebyla na plastice. Má ho takový už od přírody.Když se ještě vrátíme k jejím očím, tak její pohledy vás dokonale zaujmou. Dokáže svýma očima vyjádřit jakoukoli emoci. Tím dokáže podtrhnout význam svých slov a dodat jim potřebný ráz a kuráž, která je občas podceňována. Často ji zahlédnete v kostýmku doplněné o bílou halenku, aby naprosto splňovala dress code prefektury, kde ona pracuje jako tajemnice.

Tato křehká blondýna se narodila jednoho krásného dne před 33 lety jedné svobodné mamince a slíbila si sama sobě, že jí i tak dá komplexní výchovu bez otce a bude mít nejlepší podmínky. Léta uplynula a z té malé holčičky, co se narodila v Gold Pitské nemocnici za slunečného dne v 10:00 vyrostla vzdělaná žena.
Mezitím, když rostla, stihla se během svého dětství se vyblbnout na všech hračkách, udělat si problémy ve škole a mít pověst nejzlobivějšího dítěte ve své čtvrti. Ano, byla povahově vždycky více kluk než holka. Poté během střední školy začala dospívat, zažívat první lásky, velká zklamání a pocity nejistoty co dále se svým životem. Během jejího dospívání byla její velkou oporou její máma a její babička, které se o ní staraly až moc ale přitom jí daly i trocha volnosti. Poté co odmaturovala s odřenýma ušima, rozhodla se, že se svou prořízlou pusou se nejvíce uplatní v mediální studia, aby mohla být tiskovou mluvčí.
Sen se jí splnil a na vysoké škole potkala svou životní lásku, Jamese Collinse, za kterého se později provdala. Po vysoké škole nastoupila do týmu tiskových mluvčích Gold Pitu, kteří byli vždy dobří ve hledání výmluv. Předtím, než přišel převrat, šla na mateřskou a porodila krásná dvojčata, holčičku a chlapečka. Během minulého roku si vzala svého Jamese a teď už je z ní šťastná, vdaná žena.
Teď se vrací zpátky do práce a změnila si příjmení na Collins – Williams, aby bylo jasné, komu se zavázala na celý život…

Napsat komentář