Podrobnosti na UV párty

Akce dle Vašeho přání je už dnes. Je čas si opět zopakovat, jakou formou bude mít tato akce 🙂

Jak se diskutovalo už před pár týdny, bar chystá něco opravdu něco neobvyklého na oslavu nové párty sezóny. Po dohodě organizátorů v baru se shodli na tom, že se dnes bude konat UV párty, což už víme od pondělka.
Pro zopakování, jde o akci v baru, která bude velmi „barvená“ a místnosti budou osvíceny UV lampami, které přidají prostředí baru úplně nový rozměr (i to, že bar se trochu změnil a vyčistil…) Hudba bude ze začátku 21. století tedy to, co posloucháme my v dnešní době.
Teď ta rutina… Jako vždy tedy se bude konat akce v předem vyhrazené vláknu na fóru (přímý odkaz) – lifeunderground.7u.cz/viewtopic.php?f=38&t=124&p=4193
Budeme rádi, když navštívíte Chat pro lepší komunikaci a případně tedy přehled v pořadí, kdo kdy píše ve skupinkách. Je nezbytné, kvůli plynulosti akce, abyste ve Vašem zájmu psali stručné posty a nepsali 1 post hodinu, jelikož akce bude maximálně do jedné a nebude se dohrávat druhý den.
Akce začne od 19:30 ale můžete si napsat počáteční příspěvky už po objevení vypravěče, tzn. kolem 17. hodiny odpolední dnešního dne. Začít odepisovat by bylo dobré po půl osmé, abyste se navzájem nezdržovali.

Užijte si dnešní hru!

Připojte se k nám i na Facebooku! https://www.facebook.com/diggers.underground

Napsat komentář