Ross v Gold Pitu

Ross v Gold Pitu

http://www.justinamintz.com/data/photos/13_1dsc_0425newsite.jpg
Co pohledává bývalý politik v Gold Pitu?

Patrick Ross (31), který zastával v Gold Pitu dlohou dobu politické funkce, se vytratil spolu se svou manželkou po útoku na Henryho Clarksona na jejich svatbě. Jednu dobu se mluvilo o tom, že tato dvojice se už nikdy do Gold Pitu nevrátí a hledají svůj klid a i své štěstí v jistém městě jménem Praha v malebné České republice, které je „ve srdci Evropy“. Říká se, že spolu se svým strýcem začali podnikat ve zbrojařském průmyslu a chtějí podmanit celý svět právě vývozem zbraní z České republiky do celého světa.
Očekávání, která je honila za touhou odstěhovat se z Gold Pitu, nejspíše nebyla splněna, a proto dnes byl Patrick Ross spatřen spolu se svým strýcem Michaelem Darbym v hlavním bulváru v Gold Pitu!
Svědci na místě, kteří zaznamenali mnoho snímků na Twitter, se shodli, že vozdilo mířilo směrem k Prefektuře, což i náš zdroj z ní nám to potvrdil. Šušká se v kuloárech o tom, že se Darby a Ross se mají vrátit do Rady města a spoluvládnout s Watsonem a Mayem. Další verzí je, že chtějí pouze podepsat smlouvu o dodávce zbraní do Gold Pitu pro vojáky, které má pod palcem Prefektura.
Eleanora Calder

Napsat komentář