Ironie osudu?

Z Deníku Pravda dne 04.05.2093
Ironie osudu?

Po velmi dlouhé době, během které zavládlo temno v Gold Pitu jsem zpět. Ano, já Henry Clarkson, který měl údajně umřít v pátek 13. v únoru během svatby Rossových. Ne, nepíšu Vám ze záhrobí, nýbrž z Londýna, kde je teď centrála exilové reprezentace Gold Pitu a také hlavní sídlo Tajného spolku. Rozhodli jsme se spolu s ostatními exilanty z Gold Pitu, že založíme „Deník Pravda“, kde budeme psát o současné situaci v Gold Pitu, přinášet pravdu o nových představitelích města, kteří převzali moc nevybíravými způsoby (což zapříčinilo smrt nevinného Christophera Ayerse – odpočívej v pokoji…) a hlavně vyvracet bullshity, co Vám krmí tito představitelé do Vašich hlav! Nenechte se ovládnout jejich rétorikou!

Během posledních měsíců, kdy jsem v Londýně mě velmi zarmoutilo, že jsem musel nějakou dobu Vás nechat osamotě a nemohl jsem Vám nijak pomoci. Musel jsem podstoupit rekonvalescenci po útoku na své osobě a nějakou dobu vládli lidé, kterým jsem dával plnou důvěru. Bohužel volby, které se konaly nedopadly tak, jak jsme chtěli a to hlavně kvůli malému množství kandidátů a obrovské mediální masáži ze strany Anthonyho Maye, který byl za člověka, který si hrál na „zachránce miláčka“ Gold Pitu – Erwina Kaharda a jeho skoro-švagra Gina Parkera. Do Rady se tak dostali Watson s přehledem spolu s Mayem. Matt Anderson mě velmi zklamal s tím, že se přidal na jejich stranu ale po rozhovoru s ním na letišti v Heathrow po příletu do Londýna, jsem zjistil, že to nebylo zas tak dobrovolné ale podrobnosti bych nechal na jindy.

 

Každopádně protest u Prefektury mě velmi potěšil ve slově smyslu, že jste ukázali svou odvahu a postoj, který ukazoval Vaši hrdost a bojovnost za svou svobodu. Tato akce se konala pod záštitou Tajného spolku a bez základních členů, kteří šířili informaci o protestu by k Prefektuře neproudily tak veliké davy, které jsme mohli zahlédnout. Bohužel jsem přitom nemohl osobně být s Vámi a velmi mě to mrzí. Bohužel oběti na životech byly a největší osobností, která skonala byl Christopher Ayers. Byl známý kameraman a byl známý svou odvahou.
Deník Pravda bude přelomovým záchytným bodem pro naší cestu za svobodu, kterou jsme prorazili už před lety, kdy jsme svrhli primuse. Tentokrát věřím, že vše dopadne lépe a bez krveprolití. Dávejte si na sebe pozor a věřte, že my v Londýně a také všude na světě na Vás stále myslíme a brzy přijde žádaná pomoc!

Napsat komentář