Zákaz prodeje a držení zbraní

Zákaz prodeje a držení zbraní

Po včerejších událostech vydala Rada města novou vyhlášku! ČTĚTE!

Krok, o kterém se dlouze diskutovalo, je už schválen. Po včerejším útoku na Jarních slavnostech se urychleně rozhodla Rada města zakázat pomocí vyhlášky o zákazu prodeje a držení zbraní až do odvolání. Byly schváleny i tvrdé represivní tresty.
Od pondělí 11.05. je zakázáno prodávat a držet v Gold Pitu střelnou zbraň a další útočné zbraně, i muzejní exponáty, na které mají někteří sběratelé ve svých sbírkách. Hlídky Prefektury a policie Gold Pitu mají právo prohledávat všechny osoby v Gold Pitu při namátkových kontrolách od pondělí ke zjištění, zda mají u sebe zbraň. Všechny zbraně odezvdávejte do neděle 23:59 u obvodních pracovišť policie Gold Pitu. Pro turisty (obecně cizince) platí, že nesmějí vozit do Gold Pitu zbraně, tresty pro ně platí stejně jako pro občany Gold Pitu.

Tresty, které se ukládají při zjištění držení zbraní, jsou velmi tvrdé. Při držení zbraní je sazba jeden až deset let odnětí svobody bez rozhodnutí soudů a dalších institucí. Posuzovat případy bude nadržízený policistů či vojáků a také určovat tresty. Ve vyjímečných případech, kdy držitel zbraně neodevzdá dobrovolně zbraň hlídce a bude klást odpor, se může připravit na trest smrti vykonané v tentýž den bez soudů. Záleží na posouzení hlídky.

Obyvatelé Gold Pitu, kteří budou vědět o držitelích zbraní, co neodvezdali zbraň, se mohou obrátit na místní policejní stanici. Bude jim připsána odměna až 5000 dolarů.
Lewis Lester

Napsat komentář