Black nalezen mrtev!

Black nalezen mrtev!

Byli jsme u toho, když se „identifikovalo“ tělo radního!

Thomas Black (68), radní, bývalý primus, byl dnes nalezen mrtev ve své kanceláři. Mluvčí prefektury Hachette to potvrdila na náš dotaz. Během zajišťování důkazů jsme měli exkluzivní možnost dojít až k místě činu, které bylo přinejmenším dost zakrvácené. Byla to jednoznačně vražda, podle koronera to bylo ostrým předmětem, nejspíše kladivo či podobný předmět.
Měli jsme možnost zhlédnout Prefekturu, která byla posprejovaná a nejspíše tu řádil vrah ještě potom, co spáchal tento hrůzostrašný čin! Na místo činu podle informací mluvčí Prefektury zůstalo mnoho stop, takže dopadení pacahtele či pachatelů bude velmi snadé. Naneštěstí však záznam z kamerového stanoviště chybí, takže identifikace podle vzhledu je zcela vyloučená.
Black, který byl jmenován teprve před necelými 3 měsíci do funkce radního stihl zorganizovat Jarní slavnosti a podílet se na mnohých důležitých zákonech. Jako primus zavedl mnoho zákonů, které zlehčoval život obyvatelům Gold Pitu a dokonce byl jednu dobu v opozici oproti ostatním primusům. Pohřeb Blacka se bude konat po soudní pitvě, která byla nařízena soudem.
Thomas Moffat

Napsat komentář