Vlna veder zasáhla Gold Pit

Vlna veder zasáha Gold Pit!

abs, awesome, bikini, cool, cute, facts, food, funny, hearts, ice cream, lol, love, lovely, outfit, pants, pretty, sexy, shirt, shorts, sweet, teenagers, true, unique - image #2169899 by KSENIA_L on Favim.com
Obyvatelé Gold Pitu, mějte se na pozoru před horoucími vedry.

Jak si jistě všichni ještě pamatují, letošní zima byla až nadprůměrně krutá. Léto nebude o nic jinačí, jak říkají naši meteorologové. Sice nebude mrznout, ba naopak. Čeká nás velké období suchy, tepla a dusna.
V nejbližší době, a to již od zítřka, platí výstraha. Všichni by měli dostatečně pít a v čase mezi 11 až 15 hodinou se vyhýbat přímému slunci. Teploty budou dosahovat až neuvěřitelných 38Celsia. Městské koupaliště se připravuje na návštěvníky, kterých jistě nebude málo. Techcnici pracují na tom, aby zvládli udržet teplutu vody na přijatelné úrovni, aby se všichni mohli pořádně osvěžit. Vedení města zajistilo stinná zákoutí, kam se v případě nouze můžou ti odvážní, co vyrazí do města, schovat a alespoň trochu se ochladit.
Předpověď je na příštích 14 dní skoro téměř stejné. Teploty se budou pohybovat mezi 32 – 38 stupni Celsia. Jen ve středu, neděli a čtvrtek by se měly objevit bouřky, které alespoň na chvíli dopřejí oddych všem, kteří nemají parno rádi.

Napsat komentář