Cesta do pekel

Z Deníku Pravda dne 13.07.2093
Cesta do pekel

V posledních měsících jste si jistě všimli toho, jak probíhají rychle změny v Gold Pitu. Od posledního sloupku, který jsem psal do Deníku Pravda, tedy před více než 2 měsíci se toho změnilo dost. Noví radní, mrtvý radní, útisk lidí s jiným smýšlením, vyděračské metody jistého ředitele tajných služeb, Nicka Danielse.
Podle mých lidí v Gold Pitu si tajně většina šušká o vraždě naší distributorky Deníku Pravda, která se nám už nehlásí 2 týdny a děláme vše proto, abychom jí našli. Živou či mrtvou, bohužel. I to je cena za to, že chceme svobodu v Gold Pitu. Za každou cenu si jí také musíme získat.
Abychom si představili toho muže v čele sekce tajné služby, tedy Nicka Danielse. Narodil se přesně ve stejné porodnici jako já, tedy v místní nemonici v Gold Pitu. Díky stykům s primusy se podařilo jeho rodičům s ním uniknout do New Yorku, kde žil až do května svým spokojeným životem, až ho povolali do Gold Pitu. Jistě na tom měl podíl i Thomas Black. Více se o něm neví, ani to, co předtím dělal…

Nevydávejte svou kůži lacině, milí čtenáři! Naše pomoc se už pomalu blíží a jistě i konec vlády Watsona a spol. Nové vyhlášky, které se poslední dobou vydávají mi přijdou velmi směšné, hlavně to o omezení cestování a bláboly kolem ohledně dobra pro obyvatele. Je to opět tady, lidé z Gold Pitu nebudou moci cestovat po světě, aby se vrátila doba, kvůli které jsme riskovali své životy a budeme muset kvůli tomu znova.

Poslední vyhláška, která vyšla pro obyvatele Rychlovlaku je poněkud dost jednomyslný, pro jedinou skupinu a to naše členy nebo sympatizanty. 2 týdny prací zdarma, ví se, že náš člen Jimmy Dalton dostane dokonce celý měsíc prací. Podle mě je to jenom likvidace našich členů a sympatizantů, jelikož lidské podmínky v dolu Freedom 3 rozhodně nejsou a podle posledních dokumentací, které jsem k nim měl, tak byly dost daleko k dokončení dolů. Ani Hamilton Family Investment, jedna z největščích skupin v Gold Pitu by nemohla takto, s velkými prostředky, narychlo dokončit důl.

Držte se, Váš

Napsat komentář