Den sousedských vztahů

Ani Prefektura nechce rozbíjet tradiční akce, jak jsme si už mohli všimnout, a tak přichází jako minulý rok „Den sousedských vztahů“!

Minulý rok se tato akce setkala s uspokojivým úspěchem a sousedi jsou si zase o něco blíže. Ale v této době je spíše kontraproduktivní pro Prefekturu, že se konají takto spřátelené akce lidí v okolí. Do města se za ten rok ale opět trochu obměnili obyvatelé, a tak tato akce je obrovskou šancí k tomu, aby se přátelští starousedlíci seznámili s novými cizinci!
Tato akce se bude konat v obou čtvrtích Gold Pitu, tedy v Západní, tak i Východní obytné zóně. Pro ty, kteří se této akce nezúčastní je rezerovaná Jižní periferie, kde se mohou vydovádět ve vodě a třeba se tam i trochu přitopit…
Akce se přimárně zaměří na Východní obytnou zónu, kde se koná akce v parku poblíž této obytné zóny, kvůli příjemnému prostředí, místu na sezení a grilování. Počasí má být na tento den slunečný a nemá pršet ale kdo ví…
Samozřejmě se této akce mohou zúčastnit postavy z obou čtvrtí a je to úžasná příležitost k tomu, aby se nové postavy (resp. hráči) poznaly s ostatními!
Kdy08.08. od 19:20
Kde
Park u Východní obytné zóny
Vypravěč
Spíše ne

Prosím potvrďte svou účast do 08. srpna do 18:30!

Těšíme se samozřejmě na společnou hru!
Publikováno v Akce

Napsat komentář