Univerzitní ples

V Gold Pitu, jako všude po světě, chodí lidé také do společnosti, kde se chtějí poznávat s novými lidmi nebo také se setkat se starými známými. K tomu je plesová sezóna jako na míru ušitá. Lidé neradi sedí u svých technologických vychytávek a mají rádi, narozdíl od ostatních zemí, kouzlo osobních setkání.

Pozor, změna termínu na sobotu – 30. ledna od 19:00!


Univerzita Gold Pitu, jako každá univerzita na světě občas má i své společenské akce. Buď jej pořádají samostatné fakulty nebo univerzita jako celek. Vzhledem k velikosti města, se po domluvě s vedením města, rozhodlo vedení školy v Jižní periferii letos uspořádat první univerzitní ples v Gold Pitu. Nezvykle v prostorách Hotelu , který sídlí v Západní periferii, kde bydlí smetánka Gold Pitu a zbohatlíci, kteří jezdí do Gold Pitu si užívat svůj důchod nebo rozhazovat své peníze.
Vedení univerzity s radostí zve všechny absolventy, studenty všech ročníků a také jejich známé na Univerzitní ples, který se bude konat už tento pátek! Přijdete se pobavit s profesory, radními či dalšími známými, které jste už nějakou dobu neviděli? Myslíme si, že to není zas tak špatný nápad…
Datum30. ledna
Časod 19:00
Místo konáníHotel v Západní periferii
VypravěčNe

Svou účast potvrďte prosím co nejdříve!

Těšíme se na Vás a na společnou hru!
Publikováno v Akce

Napsat komentář