Jak je to s Watsonem?

Jak je to s Watsonem a Estebanem?

Kam nakonec zmizeli Ben Watson s Alexandrem Estebanem po Vánočním plesu?

Zaprvé by bylo záhodno připomenout opět to, co se stalo před nějakým měsícem v Gold Pitu a také poslední třičtvrtě roku. Od velkolepé svatby dvojice Ross & Reed se stala hrozivá věc, kdy po atentátu na prefekta, se dostal k moci diktátor (teď už bez cenzury vysloveno) Ben Waton se svými spolupracovníky, kteří získali obrovskou moc nad městem a drancovali státní rozpočet až k neuvěřitelným číslům. Během Watsonovy vlády se stalo mnoho hrozivých činů, kdy mnoho jeho kolegů, novinářů přišlo o život z neznámých příčin, které teď vyšetřuje nezávislá tajná služba Gold Pitu, která dostala za úkol od svého šéfa, Nicka Danielse.
Při Vánočním plesu došlo k sesazení silou Bena Watsona s jeho pravou rukou Alexandrem Estebanem. Bezprostředně po zatčení, se dostali tito muži mimo Gold Pit, kde teď jsou vězeni v Norsku, kde mají velmi benevolentní režim a mohou si užívat všech radostí života, včetně objednání exkluzivních služeb místních komunit. Odsouzení těchto mužů a „kolaborantů“ bude probíhat v Gold Pitu v měsíci únor. Jejich právnici již připravují podklady pro obhajobu a dožadují se propuštění na kauci.
Prozatím na Prefektuře vládne Clarkson s jeho vybranými lidmi, kteří nemají co dočinění s výběrem lidu. Kdy se lidem rozsvítí v hlavě?
Patricia A. Hopkins

Napsat komentář