Další alkoholik v čele Gold Pitu?

Další alkoholik v čele Gold Pitu?

Ve vedení Gold Pitu to opět vře spory mezi členy. Zamyšlení Joeho Kindla a troška hate.

Poslední dobou není ve zprávách nic skoro zajímavého, co by informovalo kromě toho, kolik se vydolovalo diamantů oproti minulému období nebo jak cena poklesla oproti minule. Naši paparazzi a zdroje však narazily na zlatou žílu. Tedy na další zdroj okolo Rady města.
S blížicími volbami, které připravuje führer Clarkson se totiž vymyká ze své kontroly a všechny okolo sebe dusí, jak pokaždé. S notnou dávkou alkoholu v krvi a na pracovním stole se dokáže také dost změnit.
Není tedy divu, že uvnitř Rady to vře, jako nikdy předtím. Gordon Hardy prý dostal infakrt, kvůli vytrvalému tlaku od Clarksona a je na nejlepší cestě, aby dopadl jako Mayer.
Na posledním párty v sobotu večer, kterého jsem se připojil, se slavily narozeniny sourozence Clarksona, tedy Chrise, který je takovým ztraceným bratříčkem. Podle toho, jak si užíval alkoholu to vypadá, že on se vydal na stejnou dráhu alkoholika jako Henry, takže hodně štěstí, ty starý pardále! Snad neskončíš taky jako on. Despota a sám.
Mimochodem, jistá Danielle Killiene, bývalá radní v Gold Pitu ho opustila a dnes žije v Londýně. S novým přítelem, který jí asi nebije a ani se jí nevrací ve 3 ráno každý den. Hodně štěstí, Danielle! Přejeme Ti to z celého srdce v celé redakci! Bloncka jedna prolhaná.
Kam se řítí naše město? Rád bych se toho také dozvěděl. Přepříští sobotu na náměstí se bude konat jistá akce od Prefektury, která má rozproudit město. Myslíte si, že to ty lidi z letargie probudí? Už si to sakra nemyslím.
Joe Kindle

Napsat komentář