Daniels půjde do voleb proti Clarksonovi

Daniels půjde do voleb proti Clarksonovi

Do voleb zbývá pár týdnů a je tu první překvapení.

Na dnešní ranní tiskové konferenci oznámil Nick Daniels svou kandidaturu na křeslo prefekta Gold Pitu. Spolupracovník Henryho Clarksona, který ho měl podporoval v dalších dnech ve volební kampani, chce místo toho dobýt místo na výslunní.
Tento populární radní podle průzkumů veřejného mínění má obrovskou podporu, dokonce převyšující samotného Clarksona, kterého zmáhá v posledních dnech kauza s jeho bodyguardem a pomluvy z okolí jeho blízkých spolupracovníků. Daniels je jeden z prvních, který se k němu otočil zády v tomto kritickém období. Do Danielsova volebního štábu se záhy připojil i Gordon Hardy.
Na transparentním účtu, který byl včera založen, proudí mnoho příspěvků. Jeden z nejvýznamnějších dárců, Michael Darby, byl přítomen na tiskové konferenci a oznámil, že se stahuje z klání o křeslo prefekta a bude plně finančně i politicky podporovat Danielse.
Henry Clarkson se vyjádřil ohledně Nicka Danielse i Michaela Darbyho v tom smyslu, že jsou svobodní lidé a mohou si dělat, co se jim zlíbí. Dokonce i porušovat gentlemanské dohody.
Sandra Ecclestone

Napsat komentář