Vraždy v Gold Pitu

Sloupek z pondělního vydání 27.01.91
Vraždy v Gold Pitu
Ne, bohužel to není pouze název nějakého detektivního seriálu, který se dává na Gold Pit TV, ale opravdové události, které se dají pouze shrnout takto. Velmi mě zklamalo, že opět Gold Pitská policie, která má na starosti bodyguardy opět selhala a tentokrát v nejvážnější věci a to o lidský život. Jejich kiksem totiž zhasly 2 životy významných osobností. Caroliny a Javiera Estebanovi. Chci tímto sloupkem i vyjádřit upřímnou soustrast pozůstalým. K slečně Lee a panu Alexandrovi Estebanovi. Velmi mě mrzí, že jich tato událost dotkla.
K jádru věci. Můžeme tu opět polemizovat o tom, jak policie, lépe řečeno bodyguardi udělali chybu ve svých úsudcích, když je měli přepravit po pracovní době do jejích domovů a tak dále. Ale po bitvě je každý generál, že… Ale musím tu zdůraznit opět jednu otázku. Anna Miles by měla i přes 2 „chyby“ policie v poslední době nést následky a podat regiznaci?
Mám tu 2 důvody, proč ne. 1. je velmi egoistická a za 2. pro jednoho člověka by to jistě nebylo velmi výhodné přijít o jednoho z mnoha lidí ve veřejné organizaci.
Co se ale teď stane s „důchodci“, kteří abdikovali na funkci primusů? Obyčejní srabové, kteří se báli o svůj život? Dostanou nějakou trafiku či zmizí z našich očí už konečně navždy? Víme, že na primusy je určitý tlak z jedné vrstvy, o které ještě nevíme zhola nic.
Zůstaňte ve střehu, kdo ví co se stane do dalšího týdne…

Napsat komentář