Na čí straně jsi?

Sloupek z pondělního vydání 10.02.91
Na čí straně jsi?
Poslední události v Gold Pitu mě velmi zaujaly. Minulý týden jsem byl bohužel indisponován, takže jsem nemohl napsat svůj obvyklý příspěvek do deníku. Bohužel pro některé musím okomentovat dění za posledních 2 týdnů.
Zaprvé musím okomentovat vystoupení, mého kamaráda, Erwina, ve kterém se už nevyznám. V posledním dílu Rowin’s Talkshow mě velmi zaujala jeho překvapivá pro-primusovská rétorika. Ale to už je pouze na tvém svědomí, že Kaharde? Že by se tu někdo chtěl odvděčit za show živě?
Jako poslední téma, které tu chci rozebrat je nález 2 těl v pátek, kde nadějný vědec Sparks nevědomky s hokejistou Sanchezem. O to smutnější bylo, že to byl nález rodičů Sparkse, pro kterého to musí být velký šok. Však nevěříte sami tomu, že Sparklingovi nezmizeli jen tak? V našem prostředí se šeptá, že kvůli velkým daňovým únikům si raději změnili identitu a prodělali plastickou operaci, aby mohli zde žít klidným životem a měli kontakty s vlivnou vrstvou v GP, kteří je ukrývali. Bohužel tak dlouhodobý rozklad jejich těl už na tyto otázky nikomu neodpoví. Kdo by ale mohl profitovat z jejich smrti?

Napsat komentář