Klid před bouří?

Sloupek z pondělního vydání 24.03.91
Klid před bouří?

V sobotu se konal velkolepý večírek v Gold Pitu pod názvem Jarní karneval, který o(c)hromil všechny obyvatele Gold Pitu. Ptáte se, jak se to mohlo vlastně stát? Jednoduše, prostě o tom natočili naprosto úchvatnou, přibarvenou reportáž, která byla podle mě velmi zmanipulovaná. To se přece ve vyšší novinařině nedělá, pánové!
Na akci nedorazili ani noví primusové a musím se ptát. Co se děje? Začínají se bát normálních lidí či co? Bezpečnostní opatření bylo na nejvyšší úrovni, tedy neměli se čeho bát. Já byl na průzkumu terénu též a říkám si, že kdybych si přinesl vlastní pití do recepce, tak by mě asi by mě na místě zastřelili, protože by se báli, že mi ta voda vybouchne.
Týden už se nevysílá Rowin’s talkshow, určitě se ptáte, jestli bude rebrand pořadu či se stalo něco jiného? Jako produkční mohu ubezpečit, že se nic neděje a pořad bude nadále vysílán. Jenže minulý týden pro mě nebyl Erwin ještě v takové psychické pohodě, aby natáčení zvládl. Možná budeme muset vysílat opět ze záznamu a ne live, což mi nesmírně jako člena štábu mrzí.
Všechno se poslední dobou zdá klidné, žádné nové zprávy o pohřešovaných, žádné nové zprávy o vrazích či výtržnících. Schyluje se k bouřce?
Váš Henry Clarkson

Napsat komentář