Současná situace v podzemí – březen

Klikněte níže na „Celý článek“

Tato rekapitulace je informační článek pro hráče, nikoliv pro postavy.
K tomuto ráznému kroku došlo po rázném upozornění policejní prezidentky Anny Miles, která upozornila Patricka Rosse na bezpečnostní díry v této budově, o kterých ví kromě primusů a policejní prezidentky, ještě neznámá skupina, která měla nejspíše i ruku v nepovedené akci „Pohádkového města“. O pár dnů později také došlo ke zrušení exkurze prefektury, který měl sám vést Patrick Ross.
Došlo k tomu 08.03., kdy se rozhodli Patrick Ross spolu s Amber Reed představit nové primusy do jejich kvarteta. Patrick Ross si vybral vskutku zajímavé kandidáty. Michaela Darbyho, faktického vládce všech peněžních prostředků v Gold Pitu a jeho pravou ruku Raymonda Walkera, který prahne už po moci více než po penězích. Důvod pro tuto volbu mohla být rodinná vazba či přinucení k tomuto jmenování. Thomas Black o tom naznačil své při své abdikaci a v Rowin’s talkshow.
Jako blesk z čistého nebe, o pár dní později, zmizeli bezestop Amber Reed s Patrickem Rossem. Z tohoto zmizení vyvstává mnoho otázek, na které není do teď moc odpovědí. Svědci nebyli nalezeni či do teď se bojí o svůj život, a proto odmítají vypovídat. Bodyguardi si nepamatují naprosto nic. Více se o tomto zmizení probíralo v Mimořádných událostech. Z policejních dokumentů je zřejmé, že mezi hlavními podezřelými se vyskytuje pouze jedno zajímavé jméno. Michael Darby.
4. Henry Clarkson začíná mít pochyby
Tento produkční, scénárista, novinář, sloupkař v Gold Pitském deníku byl vždy příznivcem nových primusů či byl nejméně sympatizantem podle jeho názorových sloupků. Ví se, že neměl moc rád Amber Reed a Patricka Rosse. Poslední dobou se ale dá říci, že z jeho sloupků jsou vidět pochyby z této menší podpory. V posledním sloupku jsou už tyto pochyby nezpochybnitelné. Na čí stranu se přidá až půjde do tuhého?
5. Erwin U. Kahard nemůže zapřít svou náturu
Nějakou dobu to vypadalo, že se přidal na stranu primusů, kdy je i některými větami povzbuzoval a změnil i svůj způsob rétoriky. Jenže při rozhovoru s Amber Reed, která omdlela při jeho přímých otázkách na některé věci po napití, se spekuluje, že samotný Kahard mohl být tím, kdo jí otrávil nebo to byla pouze práce tajných agentů či varování od Darbyho? Po záhadné „sebevraždě“ Ronalda M. Flondena se naplno projevil při, zatím, posledním dílu Rowin’s talkshow opět proti primusům. Které další oběti mu to přinese a co se stane dále?
Další na seznamu podezřelých z „otravy“ Amber Reed je Ronald M. Flonden, který zmizel za záhadných okolností. Po něm v pokoji zůstal dopis na rozloučenou a stopa po krvi. Mluví se o vraždě, zmizení či únosu. Policisté se prozatím přiklánějí k variantě vraždy. Mezi podezřelými je i Erwin Kahard. Tento muž nebyl ničím významný v Rowin’s talkshow a dělal spíše poskoka pro Kaharda, takže je podivné, že by jeho přímo likvidoval někdo z vyšších míst. Možná je to pouze zastrašení.
O tajemném spolku o dvou vlivných členech se kolují prozatím pouze legendy a průpovídky v ulicích Gold Pitu. O této hrozbě už jistě ví zbylí primusové. Členové tohoto spolku se rozhodli pro menší schůzi s vytipovanými lidmi v kavárně na předměstí za noci 04.04.2091. Je pouze na pozvaných, jestli přijmou toto pozvání. Povídá se, že členové mají přístup k nejtajnějším dokumentům tohoto světa a můžou nápomoci k vyřešení této záhady, zda existuje doopravdy povrch nad oblohami Gold PItu, které se zdá velmi nereálné.
Je čas, abyste se přidali k revoluci tohoto světa. Není na co dále čekat, je ideální čas k reakci!
Více informací o současné situaci získáte tím, že se zúčasníte akce Meeting in café!
Jak to bylo před měsícem? Můžete si to připomenout zde.
Čtěte dále:

Napsat komentář