Nový život

Sloupek z pondělního vydání 31.03.91
Nový život?

Po minulém sloupku jsem si trochu zamyslel nad svým nudným, stereotypním životem plný stresu, nařízení a psaní sloupků a možná se rozhodnu pro pauzu, kterou chce každý v této napjaté době. Když chodím po ulicích, vidím, jak lidé jsou stále k sobě čím dál více nevraživí, nevšímaví a kdyby se něco stalo, tak by jim nepomohli. Vidím špatně či lidé čím dál více jsou k sobě více bezohlední? Ztrácíme své kořeny, které sem zasadili naši otcové a matky?
No, více filozofování nechám na Vás u sklenky brandy či whisky.
Minulou sobotu jsem byl pozván do Erwinovi show, ale jako jeho host, což byla pro mě dost neobvyklá role, jako pro produkčního tohoto pořadu. Asi mě měl pokrk, jak ho pořád něčím omezuju a chtěj na mě něco vytasit pořádného při rozhovoru. Také, že se to stalo, tabulka s mým číslem. No, musím přiznat, že mě velmi překvapila reakce, Vás, slečen na moje telefonní číslo. Zazněly tam i nějaké špatné vzkazy ale tím Vám chci slíbit, že na všechny SMS zareaguji!
Za měsíc opět budou ve městě hrát Ďáblové proti Indiánům a jsem zvědavý, kdo vyhraje tento rok. Minulý rok to byli Indiáni a já doufám, že i tento rok vyhrají! Dostal jsem pozvání do týmu a možná toho využiju a tento rok si začutám. Komu budete fandit vy?
Musím se Vám navíc podělit s novinkou ohledně Rowin’s talkshow, vypadá to, že vedení televize bude chtít tento show přesunout nastálo na sobotní vysílací slot ve 20:00, což naprosto vítám. Tento pátek bude i tak velmi rušný…
Váš Henry Clarkson

Napsat komentář