Podrobnosti k Meeting in café

Pro dnešní páteční večer jsem si dovolil pro Vás připravit akci pod názvem „Meeting in café„.
Celá tato akce se bude odehrávat v knize vzhledem k tomu, že Vaše postavy budou muset vystupovat anonymně na této akci. Je to tajná akce pod záštitou tajného spolku, který se zatím více neprofiloval. Schůzka s maskami a pod přestrojením je žádaná.

Při této akci doporučuji být na NON-RPG chatu pro lepší komunikaci a přehled v pořadí, kdo kdy píše.
Vzhledem k tomu, že dnes je pouze 1 skupina, uvítali bychom, kdybyste psali posty v rozmezí 6 až 12 řádků (podle Wordu), pro rychlou orientaci vypravěče, abychom dnes nemuseli protahovat akci do půl noci, jako minulou akci s vypravěčem, která se málem ani nedohrála.
Chci připomenout pravidlo a to limit na odepsání od předchozího postu do 13 minut. Jestliže potřebujete navíc 5 minut či 10, stačí napsat do chatu ale pro ty, co nenapíšou do chatu, platí výše zmíněný limit a po tomto limitu Vás přeskakuje hráč za Vámi a můžete napsat až další kolo. To vše je pro zrychlení hry a při délce postu, co požadujeme na akcích, je tak ideální.
Poprosím Vás, abyste dodržovali pořadí! (určuje se podle toho, kdo napíše dřív post :)) Při nucené absenci po prvním postu či dále bych poprosil, abyste dali vědět na chatu.
Nezbývá teď nic jiného, než vám popřát následující, užijte si dnešní hru!
Huy

Seznam přihlášených postav: Nathalia Manson, Erwin U. Kahard, Themis Torrens, Ethan M. White, Richard Harris, Jacob Sanchez, Layla E. Reed, Cameron Sweets, Danielle E. Killiene

Napsat komentář