Skoro poklidný týden

Sloupek z pondělního vydání 21.04.91
Skoro poklidný týden

Celý týden se mi zdál dost poklidný nebo alespoň stereotypní. Bulvární hyeny opět si zmlsávají na infarktu štamgasta Walkera. Ti, co čmárají (někteří vtipálci tomu říkají moderní umění) v podchodě čmárají dál, loupežná přepadení jsou také dále na pořadu dne. Kriminalita prostě stoupá (že ano slečno MILES). Seděl jsem si takhle opět v baru mezi krásnými slečnami a díval jsem se na Rowin’s talkshow, kde už ani nevím, jestli má cenu dělat produkčního, když kluci pořád dělají něco úplně jiného, než na čem se domluví před vysíláním.
Samozřejmě mě potěšilo, že Erwin už je na blond a nevypadá tak směšně jako minulé týdny a Thomas je ve své stejné náladě jako předtím. Ronald mi docela i chybí ale to už je věc každého z nás, že ano? Čekal jsem na koho budou to kopat. Nečekal jsem, že zaútočí zrovna můj kamarád na mě. Čekal jsem, že opět na primuse ale to nevadí, já jsem si zvykl za tu dobu, co s ním spolupracuji na různé posměšky, které mu také oplácím s radostí. Jenom chci pro začátek říct, že jsem je po pořadu nechal být, je to jejich názor, nechci se jim vměšovat do jejich myšlenek, které mi přijdou trochu zcestné. Proč jsem obrátil notu? To si můžete dočíst z mých sloupků, které jsou velmi subjektivní, koho jsem tak mohl trochu podporovat alespoň formou mých názorů do sloupku, takže nevidím žádné přesměřování svých ideálů či směru ve psaní svých sloupků. Podle mě novinářskou zodpovědnost mám pouze, když přináším nesubjektivní články, což jsou ty, kterých se určitě nedočtete v tomto sloupku, nýbrž na dalších listech tohoto deníku. Dále bych chtěl jenom vzkázat Thomasovi a Erwinovi, ať necitují ten odpad z bulváru, ubírá jim to trochu na vážnosti.
Stále sleduji se svou kolegyní situaci kolem prefektury a zatím nic nového se neděje. Mám ale echo, že příští týden či už tento bude nový přísun informací, tak se na ně těšte a kupujte si dále náš deník!
Váš Henry Clarkson
PS: Erwine, vem si příště vyšší boty.

Napsat komentář