http://media.tumblr.com/tumblr_lfawg4w1fD1qctj37.jpg
Přezdívka hráčkyMeep
JménoJim Dalton
Věk33
ZaměstnáníŘeditel divadla
Místo pobytuGold Pit
Původpodzemí
Stavsvobodný
AvatarMisha Collins
Jim je přibližně sto osmdesát centimetrů vysoký chlapík, kterého v davu rozhodně nepřehlédnete. Sice nevyniká svou výškou, ale vyniká svým charismatem a to je patrné už od prvního pohledu. Jeho rty jsou obvykle roztaženy do bělostného úsměvu, kterým odměňuje spoustu lidí. Jeho zářící modré oči jsou pro něj specifické. Dokáže jimi vyjádřit spoustu emocí a to se mu hodně hodí při jeho koníčku, nebo jak divadlo nazvat.Nenosí nic, v čem se cítí nepříjemně. Vezme si na sebe prakticky cokoli. Na nějakém maškarní ho můžete vidět i v kostýmu kuřete. Na ulici ho v zimě můžete potkat s nějakou zajímavou a vtipnou čepicí. Rád baví své okolí a dokazuje to někdy i svým oblékáním. Jeho zlozvykem je to, že se občas chová jako postavy, které ztvárňuje na divadelních prknech a také nosí stejné oblečení. Sice tím také pobaví, ale také tím asi pobouří nějaké módní návrháře, protože jeho postava, kterou ztvárňuje už dlouho, nosí balóňák, který je pro ni specifický, ale je už tak dlouhou dobu z módy. Ale není zase takový, že by ho nosil pořád a dokonce i ve vedru! Ne to ne, on si raději vezme džíny a nebo kraťasy. Prostě to, co mu přijde pod ruku. On není ten, který by na svůj vzhled extra dbal, ale v práci musí vypadat vždy co nejlépe, takže i jeho vlasy, kterým nevěnuje velkou péči, jsou poměrně upravené a učesané, steně jako jeho outfit při nějaké důležité schůzce.
Má další zlozvyk, o kterém ví. Je to hračička a když je nervózní a nebo se nudí, tak si prostě hraje s věcmi, které jsou mu nejblíže. Když nemá nic po ruce, tak si ruce zaměstnává tím, že různě proplétá prsty.Na ukazováčku levé ruky na straně blíže k palci má jednu velkou jizvu, kterou má po incidentu z dětství. Mohou si jí všimnou i televizní diváci. Na obou nohou má malé a takřka nepatrné jizvičky, kterých si všimnete pouze při bližším pohledu. Krom jedné, kterou má na vnitřní straně lýtka, ale není nijak velká.
Jemu je jedno, jak mu budete říkat. Kolegové v divadle mu říkají „Misha“. Sám už si ani nepamatuje, jak tuhle přezdívku vlastně dostal, ale slyší na toto oslovení.
Není lehké popsat povahu tohoto člověka. On je prostě vždycky sám sebou. Někdy mu tenhle přístup přináší i problémy, ale z toho si také nic nedělá. Je prostě veselý a svým způsobem blázen. Někdy jeho chování ostatní nepochopí a hlavně ne Ti, kteří nejsou nalazení na jeho vlnu. On udělá všechno, aby byla legrace a člověk se s ním nudit nebude. On je schopný vás rozesmát i svým pohledem a hlasem. Když předvádí postavy, které hraje, tak je to někdy dosti komické. Kdo by nechytl záchvat smíchu, kdyby vám najednou odpovědět vysokým písklavým hláskem a udělal pózu jako nafoukaná ženská, kterou jste právě urazili? Samozřejmě potom se začne smát, ale je to pokaždé zážitek. Prostě je to sluníčko, které se vám pokusí zvednout náladu za každou cenu. Je to extrovert, který má rád společnost a je v ní doma stejně jako ryba ve vodě. Rád pomáhá a občas zajde do dětského domova, aby děti potěšil nějakým vtipem a někdy i nějakým dárkem. Je to prostě ztělesnění anděla. Teď si budete říkat, že anděl je přeci boží bojovník a ne nějaký mírumilovný tvor. Ano, i tak tomu je. Jim se dokáže rvát za to, na čem mu záleží a vždycky si stojí za svým názorem. Je dost výřečný, takže mu to nedělá žádný problém. Tvrdohlavost někomu jako je on rozhodně nemůže chybět.
Je celkem netrpělivý a je uražený, když přijdete pozdě na nějakou schůzku a ihned se za to neomluvíte. Na plnění slibů a včasný příchod si dosti potrpí. V tomhle je nekompromisní. Jinak je to i celkem kliďas, ale když je mrzutý, tak se od něj nedá nic očekávat a může i vybouchnout jako časovaná bomba. Stejně jako jeho mladší bratr Andrew. Co se týče lásky a žen, tak se do ničeho nijak nehrne. Svému okolí tvrdí, že na to má dostatek času a nijak se ženami nezabývá. Obvykle to jsou jenom kamarádky a nic víc.
Má rád zvířata. Jako malí měli s bratrem dohromady psa a on by si ho rád také jednou rád pořídil, ale obává se, že by chudáka zanedbával. Jeho hlavním koníčkem je jeho práce a divadlo. Je to dobrý herec a na prknech rád tráví spoustu času, ale pořád musí dávat přednost práci a ostatním důležitým věcem. Jako je třeba trávení času s rodiči a nebo se svým bratrem. Nemá zrovna dobrý imunitní systém, takže mu nedělá problém chytit nějakou chřipku či něco jiného. Snaží se jíst ovoce a posilovat svou imunitu. Neřekli byste do něj, že zrovna on bude věřit v boha. Každý večer před spaním se modlí.
Naučil se plynně mluvit Rusky a to hlavně díky dlouhodobé návštěvě jejich příbuzných z Moskvy. Pokouší se o zvládnutí studia Španělštiny a francouzštiny, ale to se mu nedaří dvakrát nejlépe, protože už tak má moc práce. Necítí se dvakrát nejlépe, když je někde vysoko. Obvykle má závrať. Má z výšek popravdě strach, ale snaží se ho překonávat.

Narodil se dvacátého srpna v Gold Pitu. Jakožto lev byl veselé a energické dítě, které neposedělo chvíli na místě a to mu zůstalo až do dospělosti. Naučil se mluvit a chodit poměrně brzo a dělal svým rodičům jenom radost .Za rok, od jeho narození, na svět přivedla jeho matka Linda i další dítě. Kloučka, kterému dali společně s otcem, Scottem, jméno Andrew. Jim z toho neměl ještě takový rozum, ale když spolu vyrůstali, tak si uvědomoval, že je to jeho starší bratr a musí ho chránit a tahat z malérů.

Když byl Jimmy malý, tak si hrál se sekačkou na trávník. Naštěstí ne s tou elektrickou, ale tou kotoučovou. Snad víte, jakou myslím. Seděl před ní v tureckém sedu. Sekačka byla opřena o zeď a Jimmy roztáčel to ostří. Nedával pozor a jelikož byla čepel dost ostrá a on si nedal říct, ruka u zajela po ostří a nejvíce to odnesl prst, který byl rozříznutý až ke kosti. Díky tomu tam má teď hrozivou jizvu. Když mu bylo třináct let, tak na něj přišlo takové období, že si řekl něco ve smyslu, že by mohla být legrace, kdyby si začal píchat nožem do svých nohou. Nikdy za tím neměl nijaký hlubší záměr, ale spíše ho to bavilo a sám ani nevěděl proč. Nikdy u toho nebrečel, ale jednou se mu smýkla ruka a on si zajel nožem do vnitřní strany lýtka. Nebylo to dvakrát milé. Dokonce mu i tichá slza stekla, ale když přišel bratr, tak se akorát zase začali pošťuchovat a rodičům nic neřekli a vyřešili to tím, že Andy přinesl lékárničku.
Dalo by se říci, že spolu s bratrem měli ukázkové sourozenecké vztahy, ale občas to mezi nimi prostě skřípalo, ale to se brzy vyjasnilo. Největší hádka mezi nimi proběhla, když se jim líbila stejná dívka. Jim si myslel, že u ní má konečně šanci, ale on si tam nakráčel Andy a nakonec se ukázalo, že ta dívka má slabost pro jeho bratra. To Jima dost vzalo a dlouhou dobu to bratrovi vyčítal, ale zanedlouho mu za to poděkoval. Nemusel se zabývat dívkou a mohl se plně věnovat svému koníčku, divadlu. Už jako malý se chtěl stát hercem a takhle k tomu má blízko. Jelikož má silné charisma, tak na divadelních prknech jenom zářil. Zářil? Na co minulý čas? Ještě září a možná i silněji.Vystudoval bez velkých potíží školu a našel si práci. Stal se reportérem Gold Pit TV. On je dosti výmluvný a upovídaný, takže tahle práce je mu šita na míru. Po nějaké době se stal i moderátorem menších akcí, ale ani to mu nezabraňovalo se plně věnovat své práci a svému hlavnímu koníčku, pohybu na divadelních prknech.
Odstěhoval se od rodičů poměrně brzo. Už nějakou dobu bydlí v prostorném bytě, kde si může odpočinout od venkovního ruchu. Jistě, on potřebuje mít kolem sebe společnost a přirozený ruch, ale potřebuje také někdy vypnout a u něj doma se mu to bez problému daří.
Na jedné z tajných akcí se objevil společně se svým bratrem. K překvapení všech zúčastněných se tam objevily tajemné postavy v čele s hlavním aktérem. Z celé situace, která se nevyvrbila moc dobře, si odnesl naražený loket a zlomené žebro. Jeho malý bráška na tom naštěstí byl lépe. Naštěstí se uzdravil.
Nikdy by nevěřil, že se dokáže zamilovat do sestry svého přítele. Ukradla mu srdce, ale problém byl, že byla zadaná. Nechtěl se do jejich vztahu nijak plést, ale poté, co se vrátil z natáčení seriálu z Mexika, se s ní sešel a nějak to vyplynulo. Spíše to na něm poznala. Nakonec se Sofie rozhodla pro něj a rozešla se se svým přítelem. Byl z toho nějakou dobu špatný, ale někdy musí být sobec a už toho ani nelituje. Nikdy by neměl tak úžasnou přítelkyni. Měsíce plynuly a celá politická situace v Gold Pitu se vyhrotila, ale on nehodlá nikam odejít. Prostě zůstane a bude dál bojovat za svůj domov. Sílu mu dodává nejvíce zpráva, že se stane hrdým tátou. Chce zařídit pro svou lásku a matku jeho dítěte dobré místo pro život.
Vše se mu začalo hroutit. Sofie i Jimmy museli začít pracovat v dole a on byl propuštěn ze své milované práce. Pracoval v dole. Chtěli ho tam zamordovat a to bez nadsázky. Další rána přišla, když Sofie potratila. Od té doby se mu změnil svět a otočil se o sto osmdesát stupňů. Sofie se začala chovat divně a nakonec ho opustila. Nechala mu v bytě v Rychlovlaku sice Caru, ale co to bylo proti tomu, že ho opustila a napsala mu to v dopise?
Podařilo se mu za pomoci Tajného spolku uprchnout do Londýna a přebýval u Sebastiana, Summer a jejich malého sluníčka Joanny.
Když se konečně mohl vrátit, zjistil, že Sofie ho neopustila, ale že to byl trik a ona byla někam převezena. Chtěl vztah s ní napravit, ale… přiznal se jí, že měl aférku s kamarádkou. To bylo už po tom dopise, takže by za to ani neměl cítit vinu, ale Sofie se na něj naštvala a nechtěla ho ani vidět. Jimmyho přestalo bavit se snažit o nápravu vztahu. Už se mu to nepodaří, takže to vzdal a opět se bude protloukat životem sám.
Už jako malý kluk si přál začít hereckou kariéru. Tenhle sen mu vydržel až do dospělosti, ale víceméně ho realizoval díky svému účinkování v divadle, ale i tak by si přál dosáhnout výše. Noční stolek skrývá věc, kterou o něm moc lidí neví. V šuplíku má Bibli. Je věřící, ale ne takový, že by se řídil přesně dle zákonů bible. Sice mu je občas proti srsti, když se někdo rouhá, ale přechází to.Když byli s kamarády mladí, rozhodli se točit amatérské filmové snímky. Některé jsou ještě k dohledání na webu a obvykle byly na nějaké zajímavé téma. Nijak se jimi přátelům nechlubí, ale má je uložené v počítači a občas se podívá a sám ze sebe si dělá legraci.

Napsat komentář