Hotovo, balíme?

Sloupek z pondělního vydání 12.05.91
Hotovo, balíme?

Po bláznivém, plánovaném pátku jsme si všichni obyvatelé Gold Pitu mohli oddychnout. Konečně se nám podařilo to, co se po celých rocích tady v tichosti mluvilo. Tedy o existenci nadzemního světa. Jsem velmi rád, že jsem mohl být součástí Tajného spolku. Mé velké díky patří Amber Reed a Patricku Rossovi. I přes mé pichlavé sloupky jen nakonec přeci zavolali mě a zahodili své ego, tím předvedli svou velkorysost.
V dalších týdnech Vám samozřejmě budeme prostřednictvím Gold Pit TV více zprostředkovávat informace o nadzemním světě. Podle mých zdrojů blízkých, ne nebudu kecat, přímo od Reed, že se v blízkých týdnech můžeme těšit na vstup na povrch. Bylo by dobré pro nás i pro ně se vzdělat více o sobě předtím, než se tam můžeme vydat a hledat své příbuzné a poznávat nová místa. Proto sledujte náš seriál „Největší města na planetě„. Dozvíte se o zvycích lidí na povrchu a jejich kulturách, které jsou dosti rozmanité. Je dobře, že konečně můžeme poznávat nové věci.
Můžeme očekávat, že město bude velmi prosperovat a na nové možnosti. Musíme si ale také uvědomit i tu špatnou stránku. Tedy integrace, to bude velmi problematické pro nás všechny ale věřím, že to všichni spolu zvládneme. Chci oznámit, že od příštího měsíce si beru půl roční dovolenou na povrch, kde chci najít své příbuzné a poznávat světy, abych Vám jej mohl prostřednictvím svého blogu, sloupku či pořadů přiblížit nové možnosti a území, které můžeme pomalu poznávat na vlastní oči.
Nemůžeme tedy vůbec očekávat, že je hotovo a můžeme si sbalit kufry a odjet si jen tak na týden či měsíc na povrch. Bude to dlouhý proces, který nebude pro nás všechny nijak jednoduchý. Věřme tomu, že až bude nová vláda, půjdeme už správným směrem.
PS: A nemůžu to neříct, povrch se nám otevře už 01.06.!

Napsat komentář