Nová radní měla aférku s mrtvým kameramanem!

Nová radní měla aférku s mrtvým kameramanem!

Jak to už bývá se vstupem do politiky, vytahují se kostlivci ze skříně!

Christopher Ayers, jeden z obětí protestu u Prefektury z března roku 2093 – viník není stále znám, měl aférku s nově zvolenou radní.
Asi se přirozeně ptáte, o koho jde. Podle našich informací a doložených fotodokumentací jde o Iru Divine, sympatickou zrzku, která získala nejvíce hlasů. Zdá se, že byla sympatická i Ayersovi, který v době románku, byl ve vztahu s členkou Tajného spolku, Laylou Reed. Podle blízkého přítele Ayerse to nebyl zdaleka první úlet. Na úvodní fotce můžete vidět záznam ze zákulisí jednoho pořadu, který Ayers natáčel pro Gold Pit TV v roce 2092. Jeho pohled je vše říkající, jeho apetit na zrzky je cítit i z fotky. S touto produkční měl podle přítele Ayerse poměr skoro tři měsíce, než vedení televize zrušil pořad pro nízkou sledovanost.
Níže můžete zhlédnout fotografie Iry Divine s Christopherem Ayersem z Vánočního plesu a Maturitního plesu, který se zúčastnili. Znali se podle našeho zdroje od střední školy a v době před jeho smrtí to nebyl pouze přátelský vztah. Nevypadá to ani na fotce, že by si byli nějak cizí nebo si drželi zkrátka odstup na veřejnosti. To vážně jeho přítelkyně nic netušila?
Má štěstí, že už není mezi námi. Určitě si dokážete představit jaký rámus by jeho přítelkyně dokázala nadělat…
Eleanora Calder

Napsat komentář