Amber Reed

JménoAmber Reed
Věk27
Zaměstnáníradní
Původpodzemí
Stavsvobodná (přítel Patrick Ross)
AvatarCheryl Cole
Vzhled: Amber je tak nějak celkově nevýrazná osůbka. Svou výškou nevyčnívá z davu, ba právě naopak. Spousta lidí by jí klidně mohla přehlédnout. Na svou výšku si však nestěžuje. Pokud na něco nedosáhne, po ruce je vždy židle, na kterou si může stoupnout, anebo se najde milá osůbka, která je ochotná jí pomoci. Její obličej má ostré hrany, které ovšem zjemňuje její stále přítomný úsměv. Pokud se koutky jejích úst zvednou právě v onom úsměvu, odhalí se krásné rovné a bílé zuby. Od úsměvu má na tvářích vrásky, které se už staly její neodmyslitelnou součástí. Nad růžovými, ne zas tak plnými, rty se tyčí menší nos. Není to ničím výjimečný nos. Nemusela si stěžovat na to, že je snad pršák, bambulka či jiné pojmenování. Její oči, které jsou orámované dlouhými a tmavými řasami, neupoutají zas tolik pozornosti. Jsou prostě jen obyčejně hnědé. Přijde jí, jako kdyby snad skoro každý měl hnědé oči. Nad „čokoládovými oříšky“ se line tenké obočí. Celý její hranatý obličej zjemňují mírně vlnité vlasy, které dosahují tak akorát na ramena. Její prádelník můžeme rozdělit na dvě části – pracovní a domácí. Pracovní část obsahuje kostýmky, šaty, saka, overaly a to vše ve střídmých barvách. To domácí oddělení zahrnuje kousky více barev. Ráda nosí obyčejné džíny, trička a naprosto miluje tepláky.

Charakteristika: Amber je veselý člověk. Říkají jí „Sluníčko“. I když jsou všichni kolem nervózní, deprimovaní a mrzutí, snaží se odlehčit situaci a podívat se na věc z jiného pohledu. Je velmi tvrdohlavá a jen nerada odstupuje od svého názoru. Proto se s ní možná spousta lidí nerado hádá. Většinou najde nějaký kloudný argument, kterým všechny odradí. Mohla by klidně dělat mobilní operátorku a nabízet vysavač. Nenechá se odbít, pokud vidí i malou šanci, že by přece jenom mohlo být po jejím. Opravdu se snaží být čestná. Nemá ráda lháře. Nerada to přiznává, ale někdy se chová povýšeně. U některých lidí si prostě nemůže pomoct. Proto má opravdu jen málo přátel, kteří jsou schopni se přes tuto její stránku přenést. Není to zas tak hrozné, ale občas je to protivné. Jejím zlozvykem je kousání si vnitřní strany tváře a hraní si s vlasy. Dělá to pernamentně a zatím se jí toho nepodařilo zbavit. Spoustu lidí odsuzuje na základě prvního dojmu. Během převratu se její povaha o trošičku změnila. Přece jenom plánovat, jak zmařit něco, co se před tím snažili ochránit, není tak lehké. Její sluníčkovská část se vytratila a na povrch vystoupila trochu uzavřená a zadumaná Amber. Nyní, když je už po, se z Amber stalo opět usměvavé sluníčko.
Historie: Amber se narodila jako každé dítě v nemocnici v Podzemí. Její prapradědeček byl jeden z prvních zakladatelů Podzemní komunity. Samozřejmě, že se tohle všechno dozvěděla až poté, co byla vybraná jako Primuska. Do svých 24 let žila v domnění, že Podzemí je jediná komunita lidí, která tady existuje. Když si ale podrobně prostudovala všechny materiály, nevěděla, jak se získanými informacemi naložit. Byla na vážkách. Nevěděla, co si má o této společnosti myslet. Chtělo se jí brečet a skočit z mostu. Pak se ale vzchopila a rozhodla se, že pro ni bude čest stát se Primusem. Byla vybraná ze spousty lidí, což už něco opravdu znamenalo. Postupem času se však necítila spokojená a lhaní tolika lidem jí prostě nepřišlo fér. Díky bohu měla velkou oporu ve svém partnerovi Patricku Rossovi. Spolu a za pomoci Tajného spolku se jim podařilo provést Převrat, který navždy změnil chod Gold Pitu. Z Patricka se poté stal starosta a z ní místostarostka. Svojí funkci bere naprosto vážně a jejím jediným přáním je, aby Gold Pit vyšlapával tak, jak nejlíp může.

Napsat komentář