Bulvár, oslava a nějaké novinky

Sloupek z pondělního vydání 07.07.92
Bulvár, oslava a nějaké novinky

Otevírám po dlouhé době v kavárně opět bulvární „noviny“ Aféry v Gold Pitu a nestačím se poslední dobou divit, co dokážou tito, takzvaní novináři vypustit za informace do éteru. Předminulý týden to byla údajná „nevěra“ Patricka Rosse, včera zase Camerona Sweetse, který účinkuje s mým kamarádem, Erwinem Kahardem v Kahard & Sweets, který si dal na tento víkend pauzu (ano, kocovinka po oslavě byla prý úděsná).
Nechápu, kde berou takovéto zaváděcí informace novináři Joe Kindle a nově, půvabná blondýna Eleanora Calder. Můžu jenom prozradit, že brunetka, která byla na fotkách u Patricka Rosse je nová, vysoce postavená úřednice na prefektuře a pojí jsou si něco jako nevlastní bratranec a sestřenice. U pana Sweetse si nejsem jistý, o jakou slečnu jde ale můžu říci, že tato slečna je asistentkou v Kahard & Sweets, tedy jsou to spolupracovníci a spolupracovníci si občas zajdou k sobě na návštěvu na kávu nebo ne?
Jinak oslava v Gold Pitu jako každá byla velmi pompézní, jenom podle statistik bohužel se nevyplnilo přání o vysoké návštěvnosti turistů, kteří měli zčásti uhradit výdaje na tuto oslavu, takže náš stát opět prodělal… Není ale čeho se obávat, obchody s diamanty se nadále točí, jenom se bojím, že pořád v nesprávných rukou. Mám informace, že se Michael Darby chce vrátit zpátky do Gold Pitu a dokonce se tu může volně pohybovat. Pamatuju si na hlasy v Gold Pitu, že by měl být odsouzen v Haagu ale nakonec z toho sešlo. Málo důkazů?

Napsat komentář