Údajný vyhazov, směrování Gold Pitu a budoucnost

Sloupek z úterního vydání 15.07.92
Údajný vyhazov, směrování Gold Pitu a budoucnost

Týden se s týdnem sešel a opět jsem sepsal další sloupek, snad ne ještě poslední… Abych se vyjádřil k údajnému vyhazovu, který mi tu předhazovala Calderka. Samozřejmě to vše proběhlo po vzájemné domluvě ale jedna kapitola končí a nová začíná. Televize se začala velmi znekvalitňovat, zpravodajské relace jdou pod její úroveň a žádná snaha o zlepšení situace v Gold Pit TV není. Byl jsem kvůli tomu i za starostou Patrickem Rossem, který ale bohužel má v tomto svázané ruce. Uvidíme, jak to bude směrovat dál, každopádně mě jednou zase pobavil bulvár.
Poslední dobou se tu stávají v Gold Pitu až podivné nehody. Nejprve se rozšiřuje Gold Pit, kvůli migraci obyvatelů z povrchu do Gold Pitu, kdy se při odstřelu tunelu málem zabije 10 lidí a teď zase se tu stávají loupežná přepadení v bankách či dalších luxusních obchodech. Začíná mě děsit, jak policie po roce je zase opět velmi neschopná. Jsem zvědavý, kdo nastoupí po té agonii na „trůn“ policejního šéfa. Rozhodně doporučuji někoho, kdo je schopný… Další Annu Miles tu nepotřebujeme, že?
Jak by někteří řekli, budoucnost je pouze ve hvězdách ale plánuju teď velké věci ohledně Gold Pitu. Doufám, že budete mile překvapeni, byť už nebudu vidět na obrazovkách ani v jejích kuloárech. Něketří mi píšou, jestliže přestanu i s novinařinou, kterou se živím už léta. Odpověď zní, prozatím ne. Líbí se mi tu a sloupky se pořád čtou, takže není vůbec důvod, proč končit.

Napsat komentář