Knihovna, Darby, Ross

Sloupek z pondělního vydání 28.07.92
Knihovna, Darby, Ross

Rád bych se vyjádřil opět po dlouhé době k situaci v našem malebném městečku Gold Pit, který mi mnoho dal a také mnoho vzal.
Akce Dní čtení světových autorů, kterým byl garantem Patrick Ross, byl velký propadák. Ano, musíme se na tom shodnout všichni. Někteří ale chtějí z toho vytěžit pro sebe co nejvíce a poškodit Patricka, aby si na něm vydělali. Je v tom nějaký tah od Darbyho, který chce v září kandidovat na starostu?
Vzhledem k tomu, že se připravovala akce velmi dlouho a podílela se na tom i naše referentka Danielle, která musí objíždět svět, kvůli nám, nepřijde mi moc fér, že někteří mluví o tom, že to bylo nepřipravené. Bylo to připravené až až, jenom možná prostě knihy lidi netáhnou.
Tím se ale otevírá i brána k diskuzi o tom, proč se postavila nová hlavní knihovna, načež ta stará ještě dobře sloužila? Někteří zabedněnci si myslí, že elektronické přístroje tu zůstanou navždy. Vážně nezůstanou. To, co zůstane na papíru, bude to, co tu po nás za pár století zbyde, takže se stavbou knihovny si myslím, že jsme udělali pouze dobře pro naše další generace, jestli na ně někdo v sobecké křeči ještě myslí…
Předevčírem mě pobavila informace o tom, že Michael Darby kandiduje na nějaký post v našem městě. Bral jsem to jako blbý vtip, až jsem si uvědomil, že Apríl je před námi ještě stovky mil… Bohužel je to pravda, náš úhlavní nepřítel je zpět a chce naše město. Nechci žádné obyvatele ovlivňovat svými sloupkami „#protidarbyovským“ ražením ale nedá mi to, jako slušný obyvatel tohoto města sdělit svůj skromný názor! Je to zločinec, kterého ale mezinárodní soudy prozatím neodsoudily a my můžeme jenom tady nečinně přihlížet tomu, jak tento egoista se opět chce dostat k moci! Udělejte tomu stopku!
Poslední týdny, jak jsem zaznamenal, byly pro Patricka Rosse velmi náročné. V bulváru propírané nepotvrzené milenky, poté zase se objevily zprávy u Amber Reed, že má milence a teď se na prefektuře začíná mluvit o tom, že chtějí udělat puč na tuto osobu. Až budete mít čas a projdete kolem prefektury, jděte k němu do kanceláře, podpořte ho a obejměte ho, tento chlap si to zaslouží, aby věděl, že má podporu!

Napsat komentář