Vánoční speciál (01)

hey peoples ??!! Christmas is coming !! So you can bye a present for me ;)
Jak už nám může počasí a výzdoba napovídat, jsou tu Vánoce. Každý rok jsme Vám, čtenářům, plnili hlavu různými tradicemi a zvyky. Tento rok bude však výjimečný. Už žádné „Jak správně rozkrojit jablíčko“ nebo „Co koupit manželovi pod stromeček“. Tyto rady najdete určitě někdě. My se na Vánoce podíváme z jiného pohledu.

Vánoce.. Každému si při tomto slově vybaví něco jiného. Pro děti to budou dárečky od Santy, na které se těší. Pro rodiče je to stres při nakupování vánočních dárků, shánění nejlepšího kapra, stromečku a tak podobně. Pro mladé je to buď čas, který tráví se svými rodiči, přáteli nebo se svými protějšky. Mně, a doufám, že nejsem sama, se vybaví vůně stromečku a skořice, teplé kakao nebo horká čokoláda, sníh a vánoční světýlka.
Celý rok většina lidí jen někam spěchá a za něčím se žene. Proto by si aspoň jednou na pár dní měli udělat volno a zažít tu pravou pohodu. A proč ne právě ve vánočním čase? Pokud i Vy pořád někam spěcháte a nervujete se kvůli všemu kolem, udělejte si nejmíň jeden týden celý pro Vás. Sedněte si a nohy si položte na stůl. Zavřete oči a nechte všechny starosti odplout. Vraťte se do doby, kdy jste byli malí a těšili se na dárečky a na Vánoční cukroví. Nechte své rty roztáhnout do mírného úsměvu a uvidíte, že vše bude zase o něco lepší.
V redakci jsme vyhlásili něco jako malou soutěž. Jde o to, že nám sem můžete až do 30. 12. zasílat Vaše příběhy. Příběhy, které se týkají nejlepších vzpomínek na Vánoce. Poté vybereme ty nejpovedenější, které potom dáme dohromady a vydáme je jako knihu. Nemusíte být zrovna skvělý spisovatel. Uvítáme všechny příběhy.
Pokud se Vaše postava chce zúšastnit soutěže, posílejte příběhy na náš e-mail. Těšíme se na Vaše výtvory.

Napsat komentář