Vánoční speciál (02)

ice skating
Ano ano, přicházím s pokračováním. Ani vzdálenost od domova mi nezabrání v psaní.
Konečně jsme se dočkali zahájení adventních trhů. Já jako fanoušek Vánoc jsem nemohla chybět. Musím říct, že díky stromečku, hudbě, vůním, světýlkům a celkové náladě na mě dolehla pravá vánoční atmosféra. Proto jsem se rozhodla, že budu bojovat za to, aby letošní vánoční čas byl pro nás všechny jeden z nejkrásnějších.

Ještě než Vám prozdradím malé překvapení, chci se zastavvit právě u trhů. Nejkouzelnější okamžik pro mě nastal, když jsem stála těsně u stromečku a koukala se na něj. Pozorovala jsem záři, která vycházela ze světélek. A v tu chvíli mi to došlo. Ptáte se co?
Říká se, že lidé jsou k sobě nejvíce vlídní, hodní a shovívaví právě o Vánocích. Jenže je tady otázka. Proč zrovna o Vánocích? Nemělo by záležet na tom, kdy nebo kde nebo snad s kým jste. Pokud chceme od ostatních očekávat vlídnost a shovívavost, měli bychom jí sami začít rozdávat. A začátkem pro nás všechny můžou být právě tyto Vánoce. Proto chci, aby pro Vás byly výjimečné.
Pokud jste snad šli na procházku do parku, mohli jste si všimnout, že se tam „něco“ buduje. Ano, a to je mé překvapení. Redakce podpořila projekt, kde v parku bude možnost bruslení. Otvírá se pro Vás kluziště, kde pro Vás bude připravené malé občerstvení a po celou dobu Vás bude doprovázet hudba. Vemte své přátelé, děti, manželi a manželky! Zavzpomínejte na dětská léta. Chvíle bezstarosti a pohody. Naučte se třeba pirulety a holubičky. Třeba uspořádáme soutěž o nejlepší sestavu na ledu. Připravila bych i disciplínu o nejlepší pád, v které bych určitě vyhrála.
Doufám, že se s Vámi potkám. Těším se u dalšího pokračování.

Napsat komentář