Vánoční speciál (03)

christmas <3
Ano, milý čtenáři, nešálí tě zrak. Po delší odmlce je tu nový Vánoční speciál, se kterým se na Vánoce podíváme zase z úplně jiného pohledu.

Vánoce mají spoustu symbolů. Ať už se jedná o rolničku, stromečky, perníčky, hvězdy či všeobecně zelenou a červenou barvu. Někteří mohou za typický symbol pavažovat dokonce Santa Clause, který neodmyslitelně k Vánocům patří. Je toho spousta. Pro mě je tu však jedna speciální věc, bez které si nedokážu představit tento poklidný čas.
Vánoční světélka, ano jsou to ony. Dle mého názoru dodávají tu pravou atmosféru. Mají své osobité kouzlo, které snad dokáže rozzářit oči všech lidí. Nezáleží na tom, jakou mají barvu, tvar či jestli blikají nebo jen svítí. Podkreslují všemožné věci a dělají je krásnějšími. Sami posuďte zábradlí obmotané světélky a obyčejné. Já volím to osvětlené. Jak se záře, která z nich vychází, odraží ve sněhu. Vytváří různé tvary a stíny. Je to prostě a jednoduše kouzelné.
Jak jste si sami mohli všimnout při procházce parkem, připravili jsme si pro Vás stezku, která je označena právě světélky. Stromy jsou jimi označené, a tak se nemůže stát, že se ztratíte. Proto na nic nečekejte a vemte své nejbližší na procházku.
Sama doufám, že se designéři pořádně přičiní a na Vánočním plese to bude světýlky jen hýřit. Jinak se asi rozzářím já.

Napsat komentář