Náledí, sněžení a další dopravní omezení

Náledí, sněžení a další dopravní omezení

Předpověď počasí a spojená rizika s počasím

Zima zatím, u nás v Gold Pitu a ve světě, nepominula a můžeme se těšit na další sněhovou nadílku v následujících dnech, což určitě potěší hlavně lyžaře ve sportovních střediscích ale normální obyvatele ve městě a řidiče už zdaleka ne zas tak tolik.
Doprava v následujícím týdnu budou komplikovat hlavně náledí a sněhové jazyky, které se budou tvořit ve většině území Gold Pitu, které doprovodí silné sněžení, zpravidla v noci a poté odpoledne.Naši čtenáři se opět ptali, zda prefektura bude s tím něco dělat a dostalo se nám odpovědi, že posílá výjezdy vozidel, které budou udržovat komunikace ve městě posolené a uklizené po sněhu. Frekvence vyjíždění těchto vozů má prý být velmi vysoká, vyšší než v předchozích měsících, jelikož tento měsíc má být nejtěžší na údržbu za celou zimu, která bude pomalu ale jistě končit. Krizový štáb Prefektura svolávat nebude pro tentokrát.
Upozorňujeme všechny čtenáře, že parcely před jejich domy podléhají jejich údržbě!
Pro každý den platí upozornění tvorby sněhových jazyků, kluzké vozovky a náledí.
V pondělí napadne 30cm sněhu a bude sněžit od 10. až 20. hodiny. Ranní teploty – 12°C a odpolední – 10°C. Bio 2.
V úterý má napadat kolem 45cm sněhu a bude sněžit převážně v noci. Ranní teploty kolem – 15°C a odpolední kolem – 9°C. Bio 1.
Ve středu 25cm sněhu a bude sněžit kolem 15. až 20. hodiny. Ranní teploty – 10°C a odpolední – 6°C. Bio 2.
Ve čtvrtek má napadnout nejvíc sněhu během pracovního týdne a to až 70 cm! Sněžit bude přes noc a odpoledne. Ranní teploty – 10°C a odpolední kolem – 6°C. Bio předpověď 3, nedoporučujeme vycházet malým dětem a seniorům.
V pátek má napadat o poznání méně sněhu a to kolem 40 cm. Sněžit bude večer kolem 19. až 23. hodiny. Teploty se budou pohybovat kolem – 20°C. Bio 3, upozornění výše.
V sobotu budou sněhové přeháňky doprovázené deštěm. Teploty budou kolem – 15°C. Bio 2.
V neděli nevycházejte pro jistotu vůbec ven. Napadne kolem 100 cm sněhu. Sněžit bude převážně celý den a někdy budou doprovázeny i s dešťovými přeháňkami. Ranní teploty – 21°C a odpolední – 20°C.
Virginia Spencer

Napsat komentář