Napadení herečky v parku

Napadení herečky v parku

Oběť má následky až do konce života.

V Sobotu 14.2 tedy na Valentýna došlo v parku k přepadení neznámým pachatelem, jehož obětí se stala známá herečka Ailee Dellilah Dormer z anglických seriálů či filmů.
Zprvu se zdála tato událost, jako klasické loupežné přepadení, které se pachatelům hrubě nepovedlo. Dle lékařské zprávy a mluvčího policie Gold Pitu se jednalo spíše o předem plánovaný útok, vzhledem k následkům útoku a předchozím výhružkám oběti.
K přepadení došlo v době, kdy Dormer venčila svého psa, což bylo kolem šesté až sedmé hodiny ranní. Podle lékařské zprávy, která se se svolením Dormer zveřejnila, má herečka mnohočetná povrchová zranění především v oblasti zad. Estetické následky bude pravděpodobně bez plastické operace až do konce života. Kromě toho utržila bodnou ránu v oblasti bederní a byla opakovaně omráčena. Podle policejního mluvčího se nejedná nejspíše o pokus vraždu spíše o jakýsi brutální způsob, který vystupňoval z psychického vydírání. Díky lékařské zprávě můžeme nadále zmínit, že pachatel zanechal na zádech vzkaz pro ni samotnou a policie se dle tohoto domnívá, že se jedná o někoho z minulosti slečny Dormer.
Herečka byla převezena a hospitalizována v nemocnici poté, co jednoho z kolemjdoucích pejskařů přivolala na pomoc její pes. Muž, který našel omráčenou a zbídačenou herečku zavolal na místo činu nejen sanitku, ale také policii která kvůli pachovým stopám uzavřela park až do druhého dne do rána. Nejspíše nikdo kromě samotné oběti neví, jak situace v parku probíhala. Policisté zatím intenzivně pátrají po pachateli. Policie prosí všechny občany Gold Pitu, kteří zaznamenali v tuto inkriminovanou dobu něco podezřelého, aby se obrátili na jejich linku.
Lewis Lester s přispěním

Napsat komentář