Anthony May

JménoAnthony May
Věk44
Zaměstnáníradní a pravá ruka Watsona, starší partner v právnické společnosti May & Anderson
Místo pobytuGold Pit a Washington D.C., USA
PůvodWashington D.C., USA
Stavženatý
Avatar
Shawn Carter
Úmrtí
atentát, další verze – možná otrava v nemocnici
Tohoto muže na ulici stěží nevšimnete. Jeho dlouhá a robustná postava je vždy k nepřehlédnutí. Měří ke dvoum a čtvrt metrům. Na střední škole hrál závodně basketball až do osudného zranění při posledním exhibičním zápasu v Milwaukee. V jeho perfektně střižených oblecích, převázně od Toma Forda anebo Zegny, je vidět jeho vysportované tělo, o které se staré i po čtyřicetinách. K úspěchům na poli advokacie je potřeba i nekompromisní vzhled, který podtrhují detaily a usnadňují cestu k úspěchu. Na jeho obličeji je poznat, že je afroameričan, jelikož jeho kudrnaté vlasy jsou velmi výrazné a střídá se období, kdy jde na holou hlavu či takhle s krátkým sestřihem. Jeho další znak, díky kterému ho vždy poznáte jsou jeho obrovské rty na ústech, které jsou velmi neobvyklé.

Tento ostřílený právník se narodil do bohaté rodiny ve Washington D.C., kde otec Anthony May, Sr. byl dlouhodobý kongresmen a právě v době, kdy se narodil Anthony Jr., byl ve svém prvním funkčním odboí. Jeho matka byla uznávanou soudkyní. Malý Anthony nebyl ve škole zrovna mezi nejlepšími ale byl vždy nadprůměrem ostatních spolužáků na nejprestižnějších soukromých školách, kam ho dávali jeho rodiče, jelikož věřili, že dobré vzdělání mu zabezpečí život více než peníze zděděné po předcích. Před nástupem na Harvard, kam se zázrakem dostal šel oslavovat se svými vrstevníky tento důležitý okamžik jeho života. Když přijel se svými přáteli domů, našel místo svého domu pouze zkázu. Vybuchlý dům, všichni uvnitř byli mrtví. Tedy i jeho rodiče. Byl z toho zdrcen, že musel odložit nástup na svoji Alma Mater až o rok později. Během vyšetřování se zjistilo, že jeden z psychopatů, který byl propuštěn z vězení se šel pomstít té ženě, která ho před lety odsoudila k deseti letům vězení… Tento vrah dostal nakonec křeslo.
Na Harvardu vystudoval s červeným diplomem a jeho život plynul dál a těžil ze svého dědictví po předcích. Jeho oporou byla jeho láska ze střední školy Hayden, kterou si vzal po studiu na Harvardu. Má s ní tři děti, 2 kluky a jednu holčičku. Všichni jsou v dospívajícím věku a má s nimi docela i starosti. Nechce jim rozhodně dopustit stejný osud, který měl on. Během studia se dostal do jedné z nejlepších právnických firem v Bostonu, kterým byl Reed & Specter, ve které je dodnes, jenom se během skoro patnácti let změnil nejen název ale i své hlavní sídlo. Hlavní sídlo této firmy se přestěhoval do Washingtonu D.C., kde působí i dnes Anthony. Za skoro 15 let se vypracoval až na staršího partnera ve firmě a drží největší podíl se svým společníkem Derreckem Andersonem (který je mimochodem příbuzný s Matthewem Andersonem). Proto také je firma pojmenovaná po těchto dvou. Tato právnická firma je v posledních letech známá tím, že zastupuje největší firmy v USA, jako jsou Coke, GM či třeba Apple. Tento právník má za sebou zkušenosti z patentových „válek“ či obhajoby vražd či alespoň pokusů. Ve většině případech zvítězil až na jeden, který do teď zanechal na něm veliké šrámy na duši.
Na podzim 2092 si koupil letní sídlo v Gold Pitu a chystá se sem jezdit s rodinou na dovolené. Všiml si také případu Kahard & Parker, která ho velmi zaujala, jelikož nemá s bulvárem dobré vztahy. Nakonec díky některým jeho stykům se ztratil jistý důkaz a oba byli osvobozeni. Mezitím se dostal také do Rady města, kde se svým kamarádem Benem Watsonem utvořili skupinu s Matthewem Andersonem a protlačili pár zákonů, které se jim zrovna hodily do karet. Mezitím donutili Andersona odstoupit z funkce radního a vojensky si podmanili Gold Pit. Oba jsou teď prakticky vládci Gold Pitu. Jenže, nikdo nechce být druhý a čím mocnější, tím víc toho chce. Zůstane idylka ještě nějakou chvíli?

Napsat komentář