V posledních týdnech naše RPG se opět potýká s menšími problémy ohledně akcí a aktivit… Je na čase opět se k tomu vyjádřit a udělat pár kontroverzních kroků.

Na našem RPG se zavedl nový koncept casual akcí, které měly reagovat na to, že hodně lidí nestíhá začátek akcí buď v pátek nebo v sobotu. Měl to být jeden z kompromisů, kdy měly být všechny strany spokojeny, jenže se tak nestalo. Tento koncept funguje jenom tehdy, když se na chatu sejde mnoho lidí a domluví se navzájem na hru. Výmluvy typu, nemám s kým hrát tu neexistují, protože chat funguje i jako vzkazník. To byl hlavní cíl, proč jsme přešli na HipChat a nezůstali jsme na zastaralém BlueBoard chatu z roku 2004. To je poslední apel na to, abyste se na casual akcích doopravdy snažili mezi sebou domluvit a zahrát si. Zaregistrovali jste se sem na toto RPG, abyste si zahráli a komunikovali s dalšími lidmi. Ne proto, abyste byli uzavření do sebe a nezúčastňovali se akcí. Jsou i případy hráčů, kteří se jenom zaregistrují a nehrají, aby si užily psaní postav. To ale není doopravdy podstata našeho RPG. Bez her děj nemůže dále plynout.
Jelikož ani s aktivitou na samotném fóru to není nijak slavné, vyhlašuji další čistku postav na našem RPG, než dojdeme k finiši této dějové linie, která má být zajímavá ale pouze za předpokladu, že hráči budou hrát a zúčastňovat se akcí. Pod článkem se tedy napište do 12. listopadu – 23:59, jestli si přejete dále u nás hrát a za jaké postavy. Bez výjimek.

Bez toho akce s vypravěčem nebudou, dokud se nebude vědět, kolik lidí bude dále pokračovat na tomto RPG.
Abychom opět rozvířili trochu vlnu strachu, chci, abyste souhlasili se zrušením jednoho nepsaného pravidla. V anketě hlasujte prosím pro tento návrh, který by zanesl opět do naší dějové linie trochu vzrušení a strachu. Všichni stejně víme, jak postavy dopadnou, až dojde na úplný konec RPG, takže žádám o výjimku, kterou nemusím využít.

Hlasujte v anketě a do 12. listopadu napište, zda budete pokračovat s kterými postavami.

Napsat komentář