Mladiství „řádili“ na náměstí

Mladiství „řádili“ na náměstí


Včera po devaténácté hodině zatkla policie skupinu pěti občanů Gold Pitu od osmnácti do dvaceti let. Strážníky přivolala jedna starší zodpovědná občanka Gold Pitu.
Po příjezdu na náměstí byla policie velmi překvapena. Mladíci byli nazí a oblečení měli pohozené u kašny na náměstí. Obtěžovali kolemdoucí nejenom svou nahotou, ale i slovními urážkami, hlasitým zpěvem a křikem.
Po zadržení podstoupila skupina výtržníků dechovou zkoušku, která u nich prokázala vysokou hodnotu alkoholu. Poté podstoupili krevní testy v Nemocnici. U jednoho mladíka se hladina pohybovala okolo dvou a půl promile. Skupinka mladíků se během zadržení bránila házením dlažebních kostek po uniformovaných policistech. Jeden ze strážníků utrpěl otřes mozku a tržnou ránu na hlavě. Po tvrdé protiakci byli odvezeni na záchytnou stanici, kde strávili jednu noc. Druhý den jim byla vypsána pokuta a budou stíhaní na svobodě z přečinu výtržnictví, nemravného chování na veřejnosti a útoku na veřejné činitele. O rozsudku se rozhodne během příštího měsíce.

Napsat komentář