Současná situace v Gold Pitu – červen

Od minulého měsíce se toho v Gold Pitu toho zase tolik nestalo. Tedy jak pro které lidi a jak pro kterou společenskou vrstvu ve městě…

Po vypuštění první vlaštovky se šikanou zbylých členů Tajného spolku před měsícem, se v Gold Pitu objevila nová postava, která se jmenuje Nick Daniels, který vede tajnou službu v Gold PItu a je takovou pravou rukou pro Bena Watsona. S příchodem tohoto muže se začaly dít věci. Jak někteří hráči mohli sami zaznamenat a hlavně jejich postavy, začal obcházet některé, kteří měli jenom trošku co dočinění s Tajným spolkem a přinutil je podepsat dohodu, která jim odebrala celý majetek a museli se přestěhovat do nového bytového komplexu Rychlovlak. Tedy někteří, někteří neměli to štěstí… O tom až později.
Ve městě se za ten měsíc moc toho nestalo, až na některé drobné delikty na náměstí o víkendech s mladistvými a malými krádeži. Lidé jsou přímo podělaní z nového vedení města a ví se, že jdou tvrdě proti kriminálníkům, takže situace ve městě se o dost zlepšila a i hlídky jsou pořád ve střehu a všude. Povídá se, že všude jsou nainstalované kamery a Velký bratr sleduje všechny… Tedy v tomto případě Watson nebo Esteban.
Po posledním vydání Týdenních Událostí emigroval Joe Kindle, výstřední postava Gold Pitské zpravodajské scény, do Londýna či New Yorku, odkud se stále neozývá, což je velmi podivné ale pošpiňovací kampaň od Aféry v Gold Pitu už probíhá v plném proudu a mohli jste to vycítit sami při čtení článků.
Mezitím Deník Pravda, do kterého přispívají členové Tajného spolku a někteří významní novináři, rozjeli tento deník a více přispívají do nich. I někteří občané Gold Pitu pod pohružkou mnohých omezení tam zasílají své příspěvky. Zanedlouho je jistě navštíví Nick Daniels… Sami víme, že tento deník je zakázaný ve městě.
Mezitím Tajný spolek se dostal k plánům města a tak objevili obrovský komplex chodeb, díky kterým se mohou dostat do Gold Pitu, bez toho, aby museli přes hranice, přes které se dostanou ale pouze jednosměrně 🙂 Na začátku června podnikli první cestu, na vyzkoušení, zda je bezpečná a dobrá. Podle prognóz se tato cesta povedla a tak se připravovala další akce. Během akce, jistý Solomon Marth se dostal do křížku ve městě s hlídkou, která ho zadržela a byl poprven. Nejspíše jako varování pro ostatní, kdo chce podporovat tuto organizaci.
V půlce měsíce podnikl Tajný spolek další cestu a spolu s aktivisty ve městě, šli na Prefekturu, kterou zdevastovali v novější, zrekonstruované části. Během vloupání se jistý člen této výpravy trefil kladivem omylem do Thomase Blacka, který zemřel na místě. Ale záhadou je, proč neumřel na vykrvácení ale na mnohačetné zranění způsobené střelnou zbraní?
Po tomto excesu v Gold Pitu se zpřísnily další podmínky a to, že obyvatelé Gold Pitu nesmějí cestovat od července do vybraných destinací bez víza. Musí si zažádat dokonce o výjezdní doložku, kterou jim musí schválit Prefektura. V praxi to bude tak, že vy hráči napíšete na e-mail žádost, kam chcete poslat svou postavu (výběr destinací máte na fóru) a my to buď schválíme či ne. Bude záležet na to, co si usmyslíme pro další děj.
Jako poslední oběť Danielsových návštěv se stal Gin Parker. Návštěvy tohoto pána se začínají stupňovat a už to vypadá, že Rada města se začíná mstít. Parker, kvůli nedodržení dohody, kterou uzavřel s Watsonem, zatím si odpykává nějakou dobu v cele, kam ho posléze po soudu pošlou do vězení na pěkně dlouhou dobu. I to se může stát Vaší postavě!
To je asi vše, co se stalo za tento měsíc a stálo za zmínku. Příští dva měsíce, tedy o prázdninách bude děj záviset na Vaší aktivitě. Budou se konat akce bez vypravěče, kde se můžete vyřádit bez nějakého omezení. Tedy nějaké mantinely tu jsou, jinak by nastoupil vypravěč.
Mějte se pěkně a užívejte si léto. Nezapomeňte ale na nás!

Napsat komentář