Mír či válka?

Sloupek v Deníku Pravda ze dne 28. září 2093
Mír či válka?

V posledních dnech se v Gold Pitu rozdmýchávají otázky ohledně výjezdních doložek, vysoké kriminality, která opět bují pod temnou Rady města a vůbec všech náležitostí a potřeb, které přináší sám život v městě pod povrchem.
Po článku v Deníku Gold Pitu, který jsem měl možnost přečíst včera jsem byl rozrušen tím, kolik obětí padlo za vyššími cíly, které bylo – osvobodit našeho člena Tajného spolku, Patricka Rosse, který založil tento spolek a také pomohl Gold Pitu k jedinému svobodnému období, kterého jsme mohli po několik generací poprvé zažít.
Nebudu tímto sloupkem nějak znevažovat lidi, kteří padli, je mi to velmi líto, jim, rodinám. Výbuch sídla Policie byla pouhou náhodou, která se stala po, zdůrazňuji, po naší úspěšné akci, ohledně osvobození Patricka Rosse. Chceme tím naznačit, že slova o vyhlášení války od Rady města jsou neopodstatněné.
Proč bychom chtěli válčit, když milujeme natolik Gold Pit, že žijeme v exilu a nadále chceme podporovat lidi, kteří chtějí svobodu pro Gold Pit?
Můžu ujistit všem obyvatelům Gold Pitu, že spása se blíží, už máme plán, jak svhrnout tyto mocipány, kterým jde pouze o prospěch, ať Vás budou krmit ledajakými bullshity. Stůjte při svých názorech.
Válka začíná!

Napsat komentář