Aktuálně: Přestřelka na Bulváru

Aktuálně: Přestřelka na Bulváru

Během poledne se stala přestřelka na Bulváru v Gold Pitu.

Poslední týdny v Gold Pitu nejsou vůbec poklidné. Kriminalita se pozvolna zvyšuje ale nikdo netušil, že to může zajít až do takových rozměrů. Během týdne se Rada města rozhodla opětovně zapínat preventivně po 19. hodině všechna pouliční světla na nejvyšší intenzitu a zvýšit počet hlídek, které ale jsou i tak poloviční oproti minulým měsícům. Zlé jazyky tvrdí, že Prefektuře dochází peníze na financování vojáků z povrchu.
Dnes během cesty Bena Watsona a Anthonyho Maye na cestu na Hraniční přechod v poledne se stal pokus o atentát na oba tyto muže. Skupinka 15, po zuby ozbrojených mužů ve třech černých SUV, zabránila z obou stran průjezdu kolony aut z Prefektury, které čítaly 3 také tři auta. 2 auta s bodyguardy a uprostřed auto s Watsonem a Mayem.
Po zastavení této kolony vystoupili muži ze dvou černých SUV, kteří začali bezhlavě pálit do všech aut a zabili na místě 10 bodyguardů. Potom přijelo další SUV přes chodník, kde srazili 3 chodce, kteří jsou těžce zraněni a hodili výbušninu k autu obou veřejných činitelů. Watson i May utrpěli mnohačetná zranění, kvůli střepinám a také pár střelám, kvůli kterým teď leží oba s těžkým zraněním v místní nemocnici.
Po pachatelích místní policie i armáda intenzivně pátrá. Podle anaylitků v redakci jsou již za hranicemi Gold Pitu. Podezření padá na Tajný spolek.
Eleanora Calder

Napsat komentář